Albrechtice B – Opočno B 2:2
Branky: David Jaroslav 2 – Hrabala Jiří, Gábor Patrik. Rozhodčí: Knapek. ŽK 5:5, ČK 1:0 (Buneš Rudolf). Diváků 40. Poločas: 0:2. O ztrátu dvou bodů vedoucího týmu nejnižší okresní soutěže se dvěma góly postaral Jaroslav David.

Javornice B – Kost. Lhota B 3:0
Branky: Ešpandr Lukáš 2, Petr Lukáš. Rozhodčí: Moravec, Nosek, Dostálek. ŽK 2:1. Diváků 50. Poločas: 2:0.

Čermná – Dobré B 4:2
Branky: Merkl Jaroslav, Máša Karel, Maják Dušan, Brousil David – Chmelař Josef, Smutný Petr. Rozhodčí: Charvát, Záliš. ŽK 0:2. Diváků 60. Poločas: 2:2. Fotbalisté Čermné se těšili ze druhého vítězství v sezoně.

Solnice B – Olešnice 5:2
Branky: Olejarz Stanislav 2, Jirsa Tomáš, Baudyš Milan, Luščák Miloš – Krivčík Jiří 2. Rozhodčí: Matuška, Serbousek, Morong. ŽK 2:1. Diváků 40. Poločas: 2:2.

Černíkovice C – Křovice 0:2
Branky: Rada Josef 2. Rozhodčí: Špaček ml. ŽK 0:1. Diváků 20. Poločas: 0:1. Rozhodly dva góly Josefa Rady.

Častolovice B – Lípa n. O. B 0:3
Branky: Cabalka Luděk 2, Tulka Michal. Rozhodčí: Špaček st. Diváků 40. Poločas: 0:2.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 10. října: Olešnice – Častolovice B 14.00, Křovice – Solnice B, Dobré B – Černíkovice C, Kostelecká Lhota B – Čermná, Albrechtice B – Javornice B vše 16.00.
Neděle 11. října: Opočno B – Lípa n. O. B 14.00.