Labuť nezaváhala ani v osmém utkání

Rychnovsko - Přinášíme výsledky fotbalových utkání.

6.10.2014

RYCHNOVSKÁ LABUŤ uspěla na hřišti B-týmu Javornice a prodloužila svou vítěznou sérii na osm zápasů. Foto: fotbalfoto.cz

Čermná - Opočno B 1:2

Fakta – branky: Novák Milan - Schejbal Michal 2. Rozhodčí: Reichl Petr. Diváci: 41. Poločas: 1:1.

Olešnice K. Lhota B 5:1

Fakta branky: Tamáš Emil 2, Švorc Jan, Kupka Karel, Štainer Michal Bořek Milan. Rozhodčí: Knapek Jaroslav. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Javornice B Labuť 0:2

Fakta branky: Myšák Pavel, Mondík David. Rozhodčí: Nosek Milan Feichtinger Jindřich, Fenyk Dušan. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

Lípa B Voděrady B 0:3

Fakta branky: Chalupný Jiří 2, Plachetka Josef. Rozhodčí: Rozum Jaroslav, Jehlička František. ČK: 1:0 (Pamánek Martin). Diváci: 35. Poločas: 0:3. (dr, mch)

Opočno vzdorovalo Náchodu polovinu utkání

Opočno - Páté kolo Krajské hokejové ligy nabídlo souboj týmů ze suterénu tabulky, ve kterém poslední Opočno hostilo předposlední Náchod. Z výhry se radovali hosté, domácí Baroni stále čekají na první bodový zisk.