Labuť nastřílela Olešnici jedenáct gólů, Materna se blýskl hattrickem

Rychnovsko - Letošní sezona nejnižší okresní fotbalové soutěže vyvrcholila o víkendu zápasy závěrečného 21. kola.

5.6.2017

Ilustrační fotoFoto: archiv/Deník

Rekordních čtrnáct branek padlo ve Slatině, kde rychnovská Labuť „rozstřílela" hosty z Olešnice v Orlických horách 11:3. Hattrickem se na vysoké výhře podílel Petr Materna.

V duelu týmů ze suterénu tabulky Domašín vyhrál díky hattricku Jana Michalíka na trávníku rezervy Kostelecké Lhoty 3:2, i když závěr utkání dohrával v deseti bez vyloučeného Davida Ohnoutka.

Rovněž v nedělním dopoledním utkání Javornice B – Čermná nad Orlicí (5:0) padl hattrick. Postaral se o něj Miroslav Filip.

Souboj „béček" v Lípě nad Orlicí skončil výhrou domácích fotbalistů, kteří uštědřili suverénní rezervě Rychnova třetí prohru.

Labuť - Olešnice 11:3

Fakta – branky: 8. a 88. Kubín Lukáš, 12. a 15. Ullrich Pavel, 38., 57. a 85. Materna Petr, 43. Cit Martin, 50. Horyna Libor, 74. Mondík Miroslav, 77. Korman Michal – 36. a 59. Novotný Jaromír, 65. Tamáš Emil. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Reichl Petr, Halamka Jakub. ŽK: 1:0. Diváci: 33. Poločas: 5:1.

K. Lhota B - Domašín 2:3

Fakta – branky: 51. Plocek Ondřej, 53. Bulavcsjak Milan – 38., 43. a 82. Michalík Jan. Rozhodčí: Knapek Jaroslav. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (85. Ohnoutek David). Diváci: 35. Poločas: 0:2.

Javornice B - Čermná 5:0

Fakta – branky: 8. Paštika Martin, 44., 68. a 85. Filip Miroslav, 78. Suk Daniel. Rozhodčí: Holoubek Michal – Knapek Jaroslav, Kováč Jiří. Hráno bez karet. Diváci: 67. Poločas: 2:0.

Lípa B – Rychnov B 3:1

Fakta – branky: 7. Kopecký Stanislav, 10. Charvát Erik, 78. Malík Miroslav – 42. Blecha Pavel. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Nedvídek Miroslav, Jindáček Milan. ŽK: 1:0. Diváci: 55. Poločas: 2:1.