Letos se do závěrečné vyřazovací části probojovala řada nových týmů nebo mužstev, kterým se v předchozích letech tolik nedařilo.
SOBOTA
Základní skupiny
Skupina A
FC Cobra Ostrava - Žemla Childrens Geodetics Group a hosté 1:8, - FC Santus Dobruška 3:1, - Frantic Dogs Hradec Králové 2:1, - FC Bar Oáza Plumlov 1:1, Žemla Childrens Geodetics Group a hosté - FC Santus Dobruška 3:2, - Frantic Dogs Hradec Králové 0:2, - FC Bar Oáza Plumlov 5:0, FC Santus Dobruška - Frantic Dogs Hradec Králové 0:0, - FC Bar Oáza Plumlov 1:0, Frantic Dogs Hradec Králové - FC Bar Oáza Plumlov 3:1.
1. Žemla Childrens 16:5 9
2. Frantic Dogs Hradec 6:3 7
3. FC Cobra Ostrava 7:11 7
4. FC Santus Dobruška 4:6 4
5. FC Bar Oáza Plumlov 2:10 1
Skupina B
1. DFK Slaný - PK Huňáč Praha 0:2, - STS Chvojkovice 2:5, - Hokejky Trutnov 1:4, - AC Gamaspol Jeseník 1:6, PK Huňáč Praha - STS Chvojkovice 0:6, - Hokejky Trutnov 5:2, - AC Gamaspol Jeseník 2:9, STS Chvojkovice - Hokejky Trutnov 4:3, - AC Gamaspol Jeseník 3:5, Hokejky Trutnov - AC Gamaspol Jeseník 0:6.
1. AC Gamaspol Jeseník 26:6 12
2. STS Chvojkovice 18:10 9
3. PK Huňáč Praha 9:17 6
4. Hokejky Trutnov 9:16 3
5. 1. DFK Slaný 4:17 0
Skupina C
Drink Ostrava - 1. FC Květnice Tišnov 0:8, - Nosiči vody Praha 2:1, - Nodus Jeseník 2:2, - FC Star Dobruška 4:0, 1. FC Květnice Tišnov - Nosiči vody Praha 1:1, - Nodus Jeseník 4:1, - FC Star Dobruška 10:0, Nosiči vody Praha - Nodus Jeseník 0:0, - FC Star Dobruška 1:0, Nodus Jeseník - FC Star Dobruška 5:0.
1. 1. FC Květnice Tišnov 23:2 10
2. Drink Ostrava 8:11 7
3. Nodus Jeseník 8:6 5
4. Nosiči vody Praha 3:3 5
5. FC Star Dobruška 0:20 0
Skupina D
Players Brno - Alpina Slaný 2:4, - AC Zeppelin Hradec Králové 2:4, - OK Interier Pardubice 0:8, - Uhelné Vosy Choceň 2:4, Alpina Slaný - AC Zeppelin Hradec Králové 4:1, - OK Interier Pardubice 1:0, - Uhelné Vosy Choceň 5:1, AC Zeppelin Hradec Králové - OK Interier Pardubice 0:0, - Uhelné Vosy Choceň 4:3, OK Interier Pardubice - Uhelné Vosy Choceň 2:2.
1. Alpina Slaný 14:4 12
2. AC Zeppelin Hradec 9:9 7
3. OK Interier Pardubice 10:3 5
4. Uhelné Vosy Choceň 10:13 4
5. Players Brno 6:20 5
Skupina E
FC Doubravice - LSC Crikets Hradec Králové 0:2, - Bamboocha Velký Dřevíč 0:2, - FK Černilov 3:0 kont., - Berlínští Lvi Praha 2:3, LSC Crikets Hradec Králové - Bamboocha Velký Dřevíč 2:1, - FK Černilov 3:0 kont., - Berlínští Lvi Praha 1:3, Bamboocha Velký Dřevíč - FK Černilov 3:0 kont., - Berlínští Lvi Praha 0:0, FK Černilov - Berlínští Lvi Praha 3:0 kont.
1. Berlínští Lvi Praha 9:3 10
2. LSC Crikets Hradec 8:4 9
3. Bamboocha Velký Dřevíč 6:2 7
4. FC Doubravice 5:7 3
5. FK Černilov 0:12 0
Skupina F
ALL-IN Děčín - Černá Štika Choceň 3:2, - Komtur Security Chrudim 2:8, - White Brothers 1:4, - AC Sextons 94 Hradec Králové 1:5, Černá Štika Choceň - Komtur Security Chrudim 1:5, - White Brothers 1:3, - AC Sextons 94 Hradec Králové 0:7, Komtur Security Chrudim - White Brothers 0:3 kont., - AC Sextons 94 Hradec Králové 2:1, White Brothers - AC Sextons 94 Hradec Králové 3:3.
1. White Brothers 13:5 10
2. Komtur Security Chrudim15:7 9
3. AC Sextons 94 Hradec 16:6 7
4. ALL-IN Děčín 7:19 3
5. FC Star Dobruška 0:20 0
Skupina G
AC Derby Ostrava - Olympia Bruntál B 1:1, - FC Barbie 4:1, - Westham Slaný 2:2, - FC Koldín 1:0, Olympia Bruntál B - FC Barbie 4:0, - Westham Slaný 1:5, - FC Koldín 0:3 kont., FC Barbie - Westham Slaný 0:1, - FC Koldín 0:4, Westham Slaný - FC Koldín 5:0.
1. Westham Slaný 13:3 10
2. AC Derby Ostrava 8:4 8
3. FC Koldín 7:6 6
4. Olympia Bruntál B 6:9 4
5. FC Barbie 1:13 0
Skupina H
TK Rumpál Prachatice - Coffy Team 1:0, - Czech Inn Dublin 8:2, - FC Šebánek Praha 5:2, - Norwich Hlinsko 6:0, Coffy Team - Czech Inn Dublin 2:2, - FC Šebánek Praha 2:3, - Norwich Hlinsko 6:1, Czech Inn Dublin - FC Šebánek Praha 1:3, - Norwich Hlinsko 3:2, FC Šebánek Praha - Norwich Hlinsko 2:0.
1. TK Rumpál Prachatice 20:4 12
2. FC Šebánek Praha 10:8 9
3. Coffy Team 10:7 4
4. Czech Inn Dublin 8:15 4
5. Norwich Hlinsko 3:17 0
Skupina I
Indiana Plumlov - 1. FC Pribina Hesov 5:3, - SK FOSP Řešetova Lhota 2:0, - F.C.S. U56 Dobruška 7:0, - Bobr Team Praha 3:0, 1. FC Pribina Hesov - SK FOSP Řešetova Lhota 3:0, - F.C.S. U56 Dobruška 3:0, - Bobr Team Praha 6:1, SK FOSP Řešetova Lhota - F.C.S. U56 Dobruška 0:0, - Bobr Team Praha 3:4, F.C.S. U56 Dobruška - Bobr Team Praha 2:1.
1. Indiana Plumlov 17:4 12
2. 1. FC Pribina Hesov 16:6 9
3. F.C.S. U56 Dobruška 2:11 4
4. Bobr Team Praha 6:14 3
5. SK FOSP Řešetova Lhota 3:9 1
Skupina J
Relax Ústí nad Labem - Baumit Team 1:1, - Olympia Bruntál A 3:0, - FC Relax Prostějov 1:0, - FC Louka Košťany 1:3, Baumit Team - Olympia Bruntál A 3:0, - FC Relax Prostějov 1:3, - FC Louka Košťany 1:2, Olympia Bruntál A - FC Relax Prostějov 4:3, - FC Louka Košťany 2:9, FC Relax Prostějov - FC Louka Košťany 4:2.
1. FC Louka Košťany 16:8 9
2. Relax Ústí nad Labem 6:4 7
3. FC Relax Prostějov 10:8 6
4. Baumit Team 6:6 4
5. Olympia Bruntál A 6:18 3
Skupina K
FC Plumlov - Beercelona 5:1, - Torpédo Nový Hrádek 5:1, - Závodní Česká Ves 0:4, - FC Pomezka 5:0, Beercelona - Torpédo Nový Hrádek 4:1, - Závodní Česká Ves 1:4, - FC Pomezka 1:5, Torpédo Nový Hrádek - Závodní Česká Ves 1:4, - FC Pomezka 1:0, Závodní Česká Ves - FC Pomezka 3:1.
1. Závodní Česká Ves 15:3 12
2. FC Plumlov 15:6 9
3. FC Pomezka 6:10 3
4. Beercelona 7:15 3
5. Torpédo Nový Hrádek 4:13 3
Skupina L
YA Basta! - United Frýdek-Místek 0:7, - Modrý Balet Slaný 1:3, - Atletico Chuligán Dobruška 1:7, - Ansámbl Praha 0:3, United Frýdek-Místek - Modrý Balet Slaný 3:1, - Atletico Chuligán Dobruška 2:0, - Ansámbl Praha 5:0, Modrý Balet Slaný - Atletico Chuligán Dobruška 1:3, - Ansámbl Praha 1:0, Atletico Chuligán Dobruška - Ansámbl Praha 3:0.
1. United Frýdek Místek 17:1 12
2. Atletico Chul. Dobruška 13:4 9
3. Modrý balet Slaný 6:7 6
4. Ansámbl Praha 3:9 3
5. YA Basta! 2:20 0
NEDĚLE
Červená skupina
Žemla Childrens Geodetics Group a hosté – AC Sextons 94 Hradec Králové 1:4, - FC Šebánek Praha 0:2, - Indiana Plumlov 1:5, AC Sextons 94 Hradec Králové - FC Šebánek Praha 2:2, - Indiana Plumlov 2:2, FC Šebánek Praha - Indiana Plumlov 2:0.
1. FC Šebánek Praha 6:2 7
2. AC Sextons 94 Hradec 8:5 5
3. Indiana Plumlov 7:5 4
4. Žemla Childrens Geo 2:11 0
Modrá skupina
AC Gamaspol Jeseník – Bamboocha Velký Dřevíč 4:0, - AC Derby Ostrava 2:0, - FC Louka Košťany 3:1, Bamboocha Velký Dřevíč - AC Derby Ostrava 1:0, - FC Louka Košťany 2:0, AC Derby Ostrava - FC Louka Košťany 1:3.
1. AC Gamaspol Jeseník 9:1 9
2. Bamboocha Velký Dřevíč 3:4 6
3. FC Louka Košťany 4:6 3
4. AC Derby Ostrava 1:6 0
Zelená skupina
1. FC Květnice Tišnov – FC Relax Prostějov 5:0, - Komtur Security Chrudim 4:2, - Závodní Česká Ves 1:0, FC Relax Prostějov - Komtur Security Chrudim 3:0 kont., - Závodní Česká Ves 0:3, Komtur Security Chrudim - Závodní Česká Ves 0:2.
1. 1. FC Květnice Tišnov 10:2 9
2. Závodní Česká Ves 5:1 6
3. FC Relax Prostějov 3:8 3
4. Komtur Security Chrudim 2:9 0
Žlutá skupina
Alpina Slaný – Coffy Team 1:0, - LSC Crikets Hradec Králové 1:1, - United Frýdek-Místek 0:0, Coffy Team - LSC Crikets Hradec Králové 1:4, - United Frýdek-Místek 1:6, LSC Crikets Hradec Králové - United Frýdek-Místek 2:0.
1. LSC Crikets Hradec 7:2 7
2. Alpina Slaný 2:1 5
3. United Frýdek-Místek 6:3 4
4. Coffy Team 2:11 0
Bílá skupina
Berlínští Lvi Praha – Atletico Chuligán Dobruška 2:2, - AC Zeppelin Hradec Králové 0:0, - PK Huňáč Praha 3:1, Atletico Chuligán Dobruška - AC Zeppelin Hradec Králové 1:2, - PK Huňáč Praha 2:0, AC Zeppelin Hradec Králové – PK Huňáč Praha 1:1.
1. Berlínští Lvi Praha 5:3 5
2. AC Zeppelin Hradec 3:2 5
3. Atletico Chul. Dobruška 5:4 4
4. PK Huňáč Praha 2:6 1
Hnědá skupina
White Brothers – FC Koldín 9:0, - FC Plumlov 0:1, - Drink Ostrava 4:0, FC Koldín - FC Plumlov 1:0, - Drink Ostrava 2:1, FC Plumlov - Drink Ostrava 5:1.
1. White Brothers 13:1 6
2. FC Plumlov 6:2 6
3. FC Koldín 3:10 6
4. Drink Ostrava 2:11 0
Černá skupina
Westham Slaný – FC Cobra Ostrava 4:0, - Relax Ústí nad Labem 0:1, - STS Chvojkovice 3:1, FC Cobra Ostrava - Relax Ústí nad Labem 1:4, - STS Chvojkovice 1:4, Relax Ústí nad Labem - STS Chvojkovice 3:1.
1. Relax Ústí nad Labem 8:2 9
2. Westham Slaný 7:2 6
3. STS Chvojkovice 6:7 3
4. FC Cobra Ostrava 2:12 0
Fialová skupina
TK Rumpál Prachatice – Modrý Balet Slaný 2:0, - 1. FC Pribina Hesov 0:3, - Frantic Dogs Hradec Králové 2:2, Modrý Balet Slaný - 1. FC Pribina Hesov 3:0, - Frantic Dogs Hradec Králové 2:2, 1. FC Pribina Hesov - Frantic Dogs Hradec Králové 2:0.
1. 1. FC Pribina Hesov 5:3 6
2. Modrý Balet Slaný 5:4 4
3. TK Rumpál Prachatice 4:5 4
4. Frantic Dogs Hradec 4:6 2
PLAY OFF
Osmifinále
FC Šebánek Praha – Modrý Balet Slaný 2:3, AC Gamaspol Jeseník – Westham Slaný 1:1, pen. 1:2, 1. FC Květnice Tišnov – FC Plumlov 3:0, LSC Crikets Hradec Králové – AC Zeppelin Hradec Králové 4:0, Berlínští Lvi Praha – Alpina Slaný 0:2, White Brothers – Závodní Česká Ves 4:1, Relax Ústí nad Labem – Bamboocha Velký Dřevíč 1:0, 1. FC Pribina Hesov – AC Sextons 94 Hradec Králové 2:3.
Čtvrtfinále
Modrý Balet Slaný - Westham Slaný 1:0, 1. FC Květnice Tišnov - LSC Crikets Hradec Králové 1:1, pen. 3:2, Alpina Slaný - White Brothers 0:0, pen. 1:3, Relax Ústí nad Labem - AC Sextons 94 Hradec Králové 0:0, pen. 3:4.
Semifinále
Modrý Balet Slaný – 1. FC Květnice Tišnov 0:1, White Brothers - AC Sextons 94 Hradec Králové 1:1, pen. 6:5.
Utkání o 3. místo
Modrý Balet Slaný - AC Sextons 94 Hradec Králové 0:3.
Finále
1. FC Květnice Tišnov - White Brothers 2:0.
Cena Fair play (Cena Hanky Doubkové): Modrý Balet Slaný, nejužitečnější hráč: Petr Blažek (AC Sextons 94 Hradec Králové), nejlepší střelec: Martin Chlup (1. FC Květnice Tišnov) – 23 gólů, nejlepší brankář: Jiří Mašek (White Brothers).