Až poslední kolo rozhodlo o pořadí na prvních dvou místech tabulky. Lípa nad Orlicí B a Křovice získaly shodně 41 bodů. Skóre sice má lepší rezerva Lípy, ale vzájemná zápasová bilance hovoří jasně pro Křovice, které se staly mistrem.

Čermná – Domašín 1:2

Fakta – branky: 60. Maják Marek – 10. a 15. Michalík Jan. Rozhodčí: Moravec Miroslav – Hloušek Jakub, Zelinka Jiří. ŽK: 0:1. Diváci: 22. Poločas: 0:2.

Olešnice – Lípa B 0:2

Fakta – branky: 47. Doležal Luděk, 71. Mondík Miroslav. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Nosek Milan, Hvězda Lukáš. ŽK: 2:0. Diváci: 46. Poločas: 0:0.

K. Lhota B – Křovice 0:5

Fakta – branky: 3. Šedek Michal, 20. a 54. Šereda Josef, 49. Moravec Matěj, 73. Přikryl Adam. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Jedlinský Luboš, Broulík Miroslav. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 0:2.