III. třída

3. kolo

Křivice – Deštné C 0:0
Rozhodčí: Matuška. ŽK 1:1. Diváků 80. Na křivickém hřišti čekala téměř stovka diváků na branky marně.

Roveň – Labuť Rychnov 4:1
Branky: Šimerda Miroslav 2, Havel Petr, Barnet Ivo – Matuška David. Rozhodčí: Okresní fotbalový svaz Hradec Králové. ŽK 2:1. Diváků 100. Poločas: 2:0. Ve vyrovnané první půli hosté neproměnili dvě šance a v zápětí inkasovali. Domácí vyhráli zaslouženě.

Lukavice – Dobruška B 1:0
Branky: Baudyš Milan. Rozhodčí: Charvát, Vojka. ŽK 2:0, ČK 1:0 (Palaščák Jiří). Diváků 75. Poločas: 1:0. Favorizovaní hosté zklamali v koncovce. Řadu šancí zahodili, proto se domů vraceli s prázdnou.

Slatina – Častolovice B 0:2
Branky: Horyna Libor, Karásek Jan. Rozhodčí: Unger. ŽK 2:3, ČK 0:1 (Vrána Miroslav). Diváků 30. Poločas: 0:2.

Domašín – Opočno B 1:0
Branky: Lacina David. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK 0:2. Diváků 70. Poločas: 1:0. Rozhodla jediná branka.

Javornice – Doudleby B 1:4
Branky: Filip Libor z penalty – Hynek Roman, Krunčík Tomáš, Kopsa Jan, Dvořák Petr. Rozhodčí: Feichtinger, Veselík, Matuška. ŽK 2:2. Diváků 50. Poločas: 1:2.