I. A TŘÍDA

Dobruška – Černilov 2:0 (2:0). Branky: Kováč, Jirásek.

Kunčice – Police nad Metují 1:0 (1:0). Branka: Hornych.

Chlumec n. C. – Třebechovice p. O. 4:2 (1:1). Branky: Hermann, J. Jelínek, J. Kučera, Hanuš – Lochman, Kyral.

Ohnišov – Roudnice 2:1 (0:1). Branky: Fetter, Dobýval –  Samšeňák. 

Nový Hradec – Kostelec n. O. 3:2 (1:0). Branky: Neppl 2, Šmíd z pen. – L. Šrámek, Švandrlík.

Vrchlabí – Vysoká n. L. 0:2 (0:1). Branky: Dvořák, Dohnálek.

Přepychy – Úpice 1:1 (0:1). Branky: Kárník z pen. – Hejzlar.

1. Kunčice                  4 4 0 0  8:3 12
2. Chlumec n. C.        4 3 0 1  10:7  9
3. Vrchlabí                  4 3 0 1  7:4  9
4. Dobruška               4 2 1 1  5:3  7
Černilov                      4 2 1 1  5:3  7
6. Nový HK                4 2 1 1  7:6  7
7. Vysoká n. L.           4 2 0 2  7:6  6
8. Ohnišov                 4 2 0 2  5:6  6
9. Přepychy               4 1 2 1  7:5  5
10. Úpice                   4 1 2 1  7:6  5
11. Kostelec               4 1 0 3  7:9  3
12. Třebechovice       4 1 0 3  4:9  3
13. Roudnice             4 0 1 3  4:9  1
14. Police n. M.          4 0 0 4  1:8  0

I. B TŘÍDA – skupina A

Mostek – Ml. Buky 1:4 (0:2). Branky: Hanuš –  Machalík 2, Liška, Brhel.

Žacléř – St. Paka 1:2 (0:1). Branky: Skála  –  Kuchta, Pavlíček.

N. Město n. Met. – Sobotka. Utkání bylo kvůli marodce hostů odloženo.

Miletín – Hostinné 2:2 (0:1). Branky: Hátle, Jukl –  D. Kracík z pen., Slavík. B.

Třemešná – Jičín B 4:1 (2:0). Branky: Hendrych 3, D. Kubelka –  Kocourek.

J. Lázně – Libáň 0:3 (0:0). Branky: Balcar 2, Třmínek.

Rudník – Kopidlno 0:4 (0:1). Branky: Machačný 2, Dřímal, Zikmund.

1. St. Paka           4 4 0 0  8:2  12
2. Kopidlno          4 2 1 1  6:5   7
3. Libáň               4 2 1 1  8:9   7
4. N. Město          3 2 0 1 10:3   6
5. B.Třemešná     4 2 0 2 11:7   6
6. Hostinné          4 1 3 0  9:8   6
7. J. Lázně           4 1 2 1  6:6   5
Miletín                   4 1 2 1  6:6   5
9. Ml. Buky          4 1 1 2  7:7   4
10. Sobotka        3 1 1 1  5:5   4
11. Rudník          4 1 1 2  6:10  4
12. Jičín B           4 1 0 3  4:8   3
13. Mostek          4 1 0 3  4:11  3
14. Žacléř            4 0 2 2  6:9   2

I. B TŘÍDA – skupina B

Opočno – Třebeš 2:5 (1:3). Branky: Krulich z pen., Polák – Farkaš 2, Zbořil, Majer, Černý.

Častolovice – Police B 8:0 (2:0). Branky: Sehnal 3, M. Přikryl 3, Pavel Mráz, Cvejn.

Deštné – Předměřice 3:0 (1:0). Branky: M. Zatloukal, Kouba, Tuček.

Loko HK – Provodov 2:1 (2:1). Branky: Schejbal 2 – Macek.

Dobruška B – Č. Meziříčí 0:3 (0:2). Branky: Krajňak, Ježek, Rezek.

Černíkovice – Malšovice 2:1 (1:0). Branky: D. Hanuš, Stiebert  – Tobiáš z pen.

Borohrádek – Doudleby 0:4 (0:3). Branky: Kráčmer, Kotyza, Kopsa, T. Hojný.

1. Častolovice         4 4 0 0 16:3  12
2. Třebeš                4 3 1 0 14:5  10
3. Deštné v O. h.    4 3 1 0 12:5  10
4. Doudleby           4 3 0 1 12:7   9
5. Loko Hradec      4 2 1 1   8:6    7
6. Provodov          4 2 0 2  12:7   6
7. Černíkovice        4 2 0 2   13:12   6
8. Police B              4 2 0 2  9:12   6
9. Malšovice           4 1 1 2  5:5   4
Č.Meziříčí                 4 1 1 2  5:5   4
11. Dobruška B      4 1 0 3  3:12   3
12. Předměřice       4 1 0 3  4:14   3
13. Opočno            4 0 1 3  5:15  1
14. Borohrádek      4 0 0 4  3:13   0