Porážka Doudleb v Černilově a především domácí debakl rychnovského Spartaku s Novou Pakou srážejí oba týmy do suterénu přebornické tabulky. Velešov je třináctý a Spartak dokonce předposlední.

Právě na derby těchto dvou bodově chudých příbuzných se fanoušci mohou těšit v sobotu v Doudlebách nad Orlicí. Fanoušci pozor – výkopy mistrovských utkání se posouvají o půl hodiny tzn. že se bude hrát již od 16.30!

Bude to pro oba soupeře nesmírně důležité střetnutí. Doudleby mají na svém kontě sedm bodů z osmi utkání, Rychnov dokonce pouze pět. Velešov má zatím nejděravější obranu – inkasoval již dvaadvacetkrát. V útočné činnosti jsou na tom oba celky podobně (Spartak 8 vstřelených gólů, Doudleby devět).

Rychnov – Nová Paka 0:6
Koncert rychlosti, jednoduchosti a přesnosti v podání novopackých hráčů, k tomu trochu štěstí a debakl Rychnova na domácím hřišti byl na světě. Spartakovci za celý zápas nedokázali najít účinnou protizbraň na velmi dobře hrajícího soupeře.
Branky: 17., 30. a 82. Bažík, 52., 56. a 63. Král.

Černilov - Doudleby 2:0
Doudlebští v Černilově podlehli tlaku domácíh až ve druhém poločasu. Branky: 53. Bezvoda, 83. Cejnar.

Olympia - Přepychy 3:1
Přepyšští na stadionu v hradeckých Kuklenách statečně vzdorovali dosavadnímu suverénu krajského přeboru, který proti nim nedokázal naplnit obvyklou gólovou normu, která se blíží pěti vstřeleným brankám na zápas.
Miroslav Pavel, asistent trenéra SK Přepychy: „Darovali jsme favoritovi laciný gól už ve 12. minutě, ale i přesto jsme dokázali uhrát solidní výsledek. Myslím si že hradecký tým má parametry na třetí ligu, což netvrdím jen já. Prostě Olympia do krajské soutěže nepatří. My nyní přivítáme doma dalšího kvalitního soupeře. Proti druhému Trutnovu bychom v neděli chtěli překvapit.“
Branky: 12. Hejzlar, 64. Motyčka, 71. Kašajík – 78. Javůrek.