Krajský přebor: Přestřelka v Rychnově, Náchod zvýšil náskok

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval patnáctým kolem.

20.11.2017

SOUBOJ novoměstského Vladimíra Jelena (ve světlém) s libčanským Michalem Blažejem Utkání nakonec vyhráli hosté vysoko 6:0.Foto: Zdeněk Mudroch

Slavia Hradec - Jičín 0:0, pen. 0:3

Fakta – rozhodčí: Nývlt (Trutnov). Bez karet. Diváci: 20. Slavia Hradec Králové: Moník – Špaček, Šolc, Klicnar, Horák – Dostál (89. Knyrek), Lán, Hloušek, Derner (86. Mottl) – Brázda (70. Erber), Pilný (81. Chobotský). Jičín: Puš – Šaroun, Jeník, Veg, Kocourek (81. T. Odvárko) – Ulvr, Míka, Nálevka, Sajdl (80. Klaban) – Voldán, Havel (46. Miler).

Rychnov n. K. - Vysoká n. L. 5:3

Fakta – branky: 3. a 14. Počtýnský, 14. a 54. Jakub Jedlinský, 41. Zajíček – 25. Jelínek, 48. a 90. Bělka. Rozhodčí: Fišer (Červený Kostelec). ŽK: 0:4. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Rychnov nad Kněžnou: Vrána – Pups, Bárnet, L. Brandejs, O. Stieber – Nosek (81. Reichl), Pohl, Mňuk (87. Bittner), Zajíček – Počtýnský (85. Jan Jedlinský), Jakub Jedlinský (63. Kráčmer). Vysoká nad Labem: Pavliš – J. Píša, Jelínek, Ptáček, Kulhánek (90. Homolka) – Růžička, Haken (62. Veselý), Podlipný (85. M. Píša), J. Pražák (72. Kafka) – Bělka, Strachota.

Nové Město n. Met. - Libčany 0:6

Fakta – branky: 43. a 66. Hubička, 54. Blažej, 60. Chromek, 68. Mrázek, 77. Mokrý. Rozhodčí: Mlynář (Úpice). Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Nové Město nad Metují: Flígr – Jelen, Srubjan, Nejman, Vít (81. Darebník) – Borůvka, Zákravský, Lelek, Kollár (66. Soumar) – Semerák (72. Zítko), Klikar (72. Hůlek). Libčany: Rolejček – Hůlka (70. Fenz), Mařas, Rompotl, Libřický (63. Mokrý) – Šejvl, Černý, Blažej, Chromek – Jiřík, Hubička (67. Mrázek).

Chlumec n. C. - Náchod 1:3

Fakta – branky: 87. J. Kučera – 14. Rojšl, 18. Malý, 64. Pípek. Rozhodčí: Pešava (Třebechovice pod Orebem). ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (90. J. Labík). Diváci: 130. Poločas: 0:2. Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Dušek, Bráborec, Homoláč, M. Kučera – Hartman, J. Kučera, Vopátek, Novotný (81. Doležal), Veselský (46. Špás) – J. Labík. Náchod: Hladík – Král, O. Nejman, Hable, P. Růžička (31. T. Vejprava) – Simon, Brich, Vaněček, L. Hlava – Malý (86. Pavlíček), Rojšl (63. Pípek).

Červený Kostelec - Vrchlabí 1:3

Fakta – branky: 77. Bárta – 66. Hančovský, 68. Žďárský, 78. Fink. Rozhodčí: Vitvar (Nová Paka). ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 0:0. Červený Kostelec: Kobos – Kovačík, Bárta, Vejman (46. Štelzig), Runkas – Veseleňák (60. Martínek), Barták, Petrů, Srkal – Petr (83. Hála), Hundák. Vrchlabí: Hladík – Hanuš, Pleva, Hawel, Matěják – Stránský, Fink, Kout, Hančovský (84. Hájek) – Žďárský (90. Bürger), Tomčík.

Lázně Bělohrad - Nový Bydžov 0:2

Fakta – branky: 26. Mejstřík, 75. z pen. P. Mokošín. Rozhodčí: Trejbal (Hradec Králové). ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Lázně Bělohrad: Gall – Hrnčíř, Malý, Blažek (81. Odvárko), Rejman (86. Feix) – Mindl, Loner, Šorm (67. Horáček), Šrám (86. Holomba) – Kazda, Berger. Nový Bydžov: S. Strýhal – M. Vincour, Ruml, Obermajer, Vrabec – Mejstřík, Jilemnický (86. Trejbal), P. Mokošín (89. D. Průcha), Zich – V. Mokošín (74. Hlušička), Holec.

Třebeš - Jaroměř 1:0

Fakta – branka: 63. Krykorka. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Třebeš: Heřman – Hruška, Odehnal (78. Tesař), L. Michal, Jiří Zeman – Kincl (68. Rychtár), Krykorka, Štajer, Kordač – Sobotka (52. Jakub Zeman), Farkaš (90. Franta). Jaroměř: Ondráček – Müller, Michálek, Heidler, Knap – Valášek (78. Vondrouš), Holub, Jirásek (63. Bano), Častvaj (63. Horák) – Kilevník, Škoda.

Hlasujte O nejkrásnější gól roku!

Královéhradecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s Deníkem vyhlásil soutěž O nejkrásnější gól roku 2017. O prvenství se uchází šestice hráčů.

Tečku za utkáním udělal nesmyslný zákrok

Čestice - Oblastní liga pokračovala dalšími zápasy. Hokejisté HC Čestice po předčasně ukončeném duelu v Žamberku prohráli s béčkem Litomyšle na nájezdy.