Roudnice – Dobruška 2:2
Hosté ve 35. min. přišli o vyloučeného T. Zilvara a po následném trestného kopu prohrávali. Navzdory oslabení se jim podařilo vývoj střetnutí otočit góly R. Danče a Dostála. Když už se zdálo, že si Dobruška odveze domů plný bodový zisk, odpískal sudí Čejchan v poslední minutě trestný kop, a Roudnice po jeho rozehrání vyrovnala střelou hlavou.

Zdeněk Zounar, asistent trenéra TJ Dobruška: „Sudí nás poškodil nesmyslným vyloučením i odpískáním trestného kopu v poslední minutě.“
Branky: 35. Hůlka, Pavlas – R. Danč, Dostál. ČK: 0:1 (35. T. Zilvar. TJ Dobruška: Šrámek – Horák – Jarkovský (77. O. Slánský), T. Zilvar, Effenberk – Dostál, A. Zilvar, Alt, Šotola – R. Danč (82. Čančara), Zrzavý (88. Hájek).

Č. Kostelec – Kostelec 4:1
Ve vyrovnané úvodní půli byl domácí tým směrem dopředu nebezpečnější. Hrozil především po rozích a autech, při nichž se snažil využít výškové převahy. Hosté se snažili o dlouhé pasy do křídel na útočníky. V 11. min. se domácí po velmi dobré kombinaci z levé strany dostali k centru do vápna a ujali se vedení – 1:0. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Po dlouhém míči za obranu byl L. Šrámek faulován při zpracování míče a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Řehák.

Ve druhém poločase začaly oba týmy praktikovat kombinaci po zemi a nabídli divákům více pěkných akcí. Do 75. min. domácí opět hrozili z dobře zahraných standardních situací, ale hosté je dobře bránili. V 71. min. mohl jít do vedení hostující Kostelec, když se ke střele z hranice velkého vápna dostal útočník J. Šrámek, ale přestřelil branku. Za zahozenou šanci stihl hosty trest. V 79. min. po rohu hosté neuhlídali na zadní tyči dvojici domácích hráčů - 2:1. V závěrečné desetiminutovce přišel kolaps hostující obrany v podobě dvou hrubých chyb v jejím středu. Domácí je v 84. a 86. min. využili ke dvěma samostatným únikům, které využili – 4:1. Prohra rozdílem tří gólů je pro FC Kostelec velmi krutá.

Stanislav Procházka, trenér FC Kostelec n. O.: „Zvládli jsme odehrát sedmdesát vyrovnaných minut. Pak jsme však inkasovali po hrubých chybách. Hrát na hřišti soupeře ještě deset minut před koncem 1:1 a nakonec prohrát o tři branky, to o něčem svědčí. Vzhledem k tomu , že se to nestalo poprvé, budu asi muset vyhledat psychologa.“
Branky: Křesťan 2, Škoda, Kocián - Řehák z pen. FC Kostelec n. O.: Dušek – Jiroušek, Hodač, Klapal, Bolehovský – Mlynář, Řehák, Pinkas (84. Chaloupka), L. Šrámek (87. Švandrlík) – Karnas, J. Šrámek (72. Vilímek). (six)