Druhé derby letošní sezony přineslo Kostelci další cenný skalp okresního rivala. Týniště odneslo vaši formu pěti brankami. Jak vítězný zápas zhodnotíte?
Začátek utkání byl z naší strany slabší a pomalejší. Přesto jsme se dokázali dostat do vedení. V druhém poločase jsme zrychlili hru a zvýšili aktivitu. Přidali jsme také na důrazu a vlastní hru celkově zlepšili. Výsledkem byly další vstřelené góly do soupeřovy branky. Navíc přišlo hodně fanoušků, takže byla i dobrá atmosféra.

Na vysoké výhře jste se podílel dvěma zásahy. Jak vypadaly obě gólové situace z vašeho pohledu?
První gól padl po hrubce hostujícího gólmana, který netrefil míč při odkopu. Čekal jsem, že míč už je ztracený, ale rázem jsem se ocitl před prázdnou bránou a o to pro mě bylo zakončení jednodušší. Druhá branka padla po dobré týmové kombinaci. Dostal jsem od Matěje Cvejna parádní balon na malé vápno a pohodlně zakončil do odkryté branky.

Ostré soutěžní utkání jste odehrál naposledy na jaře. Zápasová pauza se na vašem výkonu ale vůbec neprojevila. Jak jste se cítil na hřišti?
Protože jsem dlouho nehrál, měl jsem do zápasu velkou chuť. Na hřišti jsem se cítil dobře, ale musím uznat, že mi trochu odešla fyzická kondice. Ale věřím, že tréninkem a zápasovou praxí se do toho opět dostanu.

Nastoupil jste takříkajíc do rozjetého vlaku, v mužstvu je spousta nových hráčů, hraje se jiná soutěž. Co říkáte na atmosféru v týmu?
Musím říct, že je tady opravdu dobrá parta. Už když jsme hráli I. A třídu, byla v kabině pohoda, a ta se v ní drží doteď. Máme i skvělého trenéra, kterému každý naslouchá. Zatím si to všechno sedlo. Uvidíme, jak se nám bude dařit dál.

Martina Kramerová