Kostelec – Kunčice 3:2
Fakta – branky: 6. Cvejn, 51. Bolehovský, 90. L. Šrámek – 18. Rohlíček, 29. Brzek. Rozhodčí: Jiří Říha. ŽK: 5:4. ČK: 1:0 (Řehák). Diváci: 120. Poločas: 1:2. Kostelec n. O.:  Vavřinec – Svatoš (46. J. Šrámek), Klapal, Scholze, Langr (75. Vilímek) – Cvejn, Řehák, Bendig, L. Šrámek – Bolehovský, Švandrlík (46. Korecki).
Stanislav Procházka, asistent trenéra FK Kostelec nad Orlicí: „Již v pátém minutě jsme se ujali vedení brankou Cvejna. Po obdržené brance soupeř přidal, donutil nás k chybám v rozehrávce a ze standardní situace po rohu vyrovnal na 1:1. Po obdržené brance jsme nepochopitelně vypadli ze hry. Hosté vstřelili druhý gól a mohli do poločasu přidat i další. Po poločasové bouřce v kabině se náš výkon zlepšil. Dvojí střídaní hru oživilo a v 51. minutě po jedné z nejhezčích akcí dal dobře hrající Bolehovský vyrovnávací branku. V dalších minutách jsme byli lepším týmem, hosty držel nad vodou brankář. Kunčice mohly jít znovu do vedení, když Hůlka z trestného kopu trefil břevno. Asi deset minut před koncem Cvejn špatnou přihrávkou do středu hřiště donutil Řeháka faulovat a ten po druhé žluté musel předčasně do kabin. V tu chvíli bylo zle a mohlo být ještě hůře, když na Vavřince postupovali sami tři hráči hostů. Naštěstí za záchranou brzdu zatáhl Korecki , který akci skluzem přerušil. V devadesáté minutě tentýž hráč dlouhým vhazováním našel v malém vápně Lukáše Šrámka, který se nemýlil a dokonal tak naše šťastné vítězství."

Ohnišov – Nový Hradec 3:6
Fakta – branky: 66. Štěpán z pen., 72. Nožka, 85. Krpata – 29. a 56. Neppl, 32. F. Linder, 45. Olšák, 53. a 75. M. Jindra. Rozhodčí: Čejchan. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Ohnišov: Pecka – Štěpán, Vítek, Trojna, Fetter – Krpata, Balek, Macháček, Nožka – Bauerfeind (46. Martínek), Kratěna.
Jaroslav Macháček, trenér TJ Start Ohnišov: „První poločas jsme doslova prospali. Ve druhé části jsme se sice zlepšili, vstřelili tři branky, ale manko z prvního poločasu se nám nepodařilo smazat."

Nové Město – Častolovice 6:1
Fakta – branky: 36. Sedláček, 49. a 62. Nejman, 59. a 66. Čopík, 74. Koza – 56. Sehnal.  Rozhodčí: Janata. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Častolovice: Junek (52. Jedlička) – Lux, M. Přikryl, Novák, Pinkas – Koblása (40. Fujdiak), Pavel Mráz, Sehnal, T. Přikryl – Brandejs (75. Dostál), Bílek.
Lubomír Chlajn, trenér AFK Častolovice: „Utkání rozhodly tři aspekty. Domácí byli po třech porážkách hladoví po úspěchu, kdežto my po čtyřech bodových kolech byli spokojeni. Přijeli jsme bez dvou klíčových hráčů, kteří by do naší záložní řady vnesli rozdílové prvky. Mladý domácí kolektiv nás předčil v bojovnosti i fotbalovosti, což na náš profesorský výkon dnes bohatě stačilo. Domácím gratuluji k zaslouženým třem bodům."