Trutnov B - Dobruška 1:3
Dobruška začala v Podkrkonoší dobře, ale po třech jejich šancích, se ke slovu dostali hosté. V 11. min. fauloval v šestnáctce Dubský a svěřenci trenéra Mikušíka, stejně jako před týdnem proti Novému Bydžovu, prohrávali brankou z pokutového kopu. Hosté zůstávali aktivní, ale územní převaha jim dlouho nic nepřinášela. Až sedm minut před přestávkou vyrovnal chytrou táhlou střelou Zrzavý. Také po změně stran měli dobrušští fotbalisté více ze hry a gólově se prosadili v závěrečné dvacetiminutovce.

Milan Mikušík, trenér TJ Dobruška: „Jsem rád, že jsme se po čtyřzápasovém čekání opět dočkali vítězství. Oceňuji, že jsme se dokázali zvednout poté, co jsme znovu museli dohánět ztrátu. Druhou půli jsme, stejně jako před týdnem, začali velkým náporem, ale řadu šancí jsme nevyužili. Prosadil se až Alt po uvolnění od Zrzavého. Klid do našich řad vnesl gól Doubka po rohovém kopu Adama Zilvara. Za předvedený výkon musím poděkovat všem hráčům. Hrálo se na těžkém terénu, přesto se oba manšafty snažili o kombinační hru.“

Branky: 11. Brhel z pen. – 39. Zrzavý, 70. Alt, 83. Doubek. Poločas: 1:1. TJ Dobruška: Šrámek – Effenberk – Jarkovský, T. Zilvar, Dubský – Dostál (80. Jirásek), Zrzavý (85. Hlavsa), Alt, A. Zilvar – Doubek, Chválek (62. Šotola).

Kunčice - Kostelec 5:2
Začátek byl v režii domácích, kteří zatlačili Kostelec mírně do defenzívy a po chybě Chaloupky se v 8. min. ujali vedení. Po čtvrthodině se hra vyrovnala a přišly první příležitosti hostů. Nejprve před Tichým a poté před Karnasem zachraňoval domácí branku obránce a poté i brankář. Ve 27. min. předvedl krásnou střelu nůžkama domácí Bitnar. Ve 32. min. se Kostelečtí radovali z vyrovnávací branky Karnase. Remízový stav měl ale jepičí život, neboť po dvou hrubých chybách kostelecké obrany se domácí dostali do dvoubrankového poločasového vedení. Nejprve Doležel z trestného kopu prostřelil zeď a poté mu předložil za obranou zapomenutý Bitnar exkluzivní nahrávku na malé vápno.

Do druhé půle vstoupil lépe Kostelec. Po nedorozumění domácí obrany snížil Pinkas - 3:2. Poté přišly rozhodující chvíle utkání. Tichý vystihl rozehrávku domácích a běžel sám na brankáře, který jeho úmysl lobovat vystihl. Za minutu vyrobila obrana Kostelce další hrubku a domácí definitivně zlomili jeho odpor. Na 4:2 zvýšil Jankaj a v 67. min. pečetil domácí výhru Bitnar.

Stanislav Procházka, trenér FC Kostelec n. O.: „Po třech vítězstvích jsme začali vlažně a nesoustředěně. Před utkáním jsem hráče upozorňoval na klíčové osobnosti soupeře a na jejich důsledné bránění. Bohužel naše obrana zahrála hluboko pod své možnosti a jmenované hráče neubránila. Kunčice byly lepším týmem a dokonale využily slabší chvilky většiny našich hráčů. Přísnější měřítko snesou pouze naši útočníci Pinkas a Karnas.“

Branky Kostelce: Pinkas, Karnas. ŽK: 0:2. Poločas: 3:1. FC Kostelec n. O.: Matoušek – Chaloupka (46. Bulavciak), Hodač, Bolehovský, Šrámek – Mlynář, Tichý, Klapal, Žežule (55. Kvasnička) - Karnas, Pinkas (80. Merta).