Kolo ve znamení brankových hodů

Rychnovsko - OP III. třídy.

16.5.2016

Osm gólů vstřelili fotbalisté Křovic do sítě oslabené albrechtické rezervy. Jednou brankou se na vysoké výhře svého týmu podílel Matěj Hoffinger (na snímku při střelbě).Foto: Leoš Dragúň

Javornice B – Opočno B 9:1
Fakta – branky: 10., 20. a 50. Široký Emil, 16. Filip Libor, 51. Plíhal Martin, 52., 54. a 79. Filip Miroslav, 69. Plesl Tomáš – 85. Hradecký Lukáš. Rozhodčí: M. Neubecker – M. Jedlinský, V. Leimer. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 3:0.

Křovice – Albrechtice B 8:1
Fakta – branky: 15., 27. a 36. Moravec Matěj, 15. Tobiáš David, 29. a 32. Bartoš Petr, 44. Přikryl Adam, 70. Hoffinger Matěj – 78. Zahrádka Emil. Rozhodčí: P. Reichl. ŽK: 0:0. Diváci: 66. Poločas. 7:0.

Domašín – Vamberk B 2:4
Fakta – branky: 35. Michalík Jan, 78. Zjadin Miroslav – 51. Mudruňka Tomáš, 60. Držmíšek Jiří, 75. Handl Jiří (pen.), 85. Handl Jiří. Rozhodčí: M. Nosek – L. Steklík. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Roveň – Černíkovice B 1:0
Fakta – branka: 39. Luňáček Jaroslav. Rozhodčí: V. Leimer. ŽK: 1:2. Diváci: 85. Poločas: 1:0.
Doudleby B – Dobruška C 8:0
Fakta – branky: 25. Flekr Jakub, 55. vlastní (Slavík Jiří), 59., 77., 85. a 87. Vidlička Marcel, 74. Píro Lukáš, 89. Hudousek Josef. Rozhodčí: L. Špaček – J. Špačková. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. ⋌(dr, mch)

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Ve Dvoře Králové přivítali hrocha. Znovu přijel z Německa

Královéhradecko, Dvůr Králové - Samec Mike přijel v úterý do Zoo Dvůr Králové, aby tu doplnil dvě stávající samice Hulu a Monu. Přijel z německého Stuttgartu i s ošetřovatelem, který mu v prvních dnech v krytém zimovišti vypomůže s aklimatizací.

Vyprodané Uffo ozářil operní mág Adam Plachetka

Královéhradecko, Trutnov /FOTO/ - Operní hvězda v Trutnově. Sólista Vídeňské státní opery Adam Plachetka zazpíval v pondělí večer před vyprodaným sálem trutnovského Uffa muzikálové melodie v rámci hudebního festivalu Trutnovský podzim.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov nad Kněžnou - Na základě informací, že v jednom objektu na Rychnovsku dochází k neoprávněnému pěstování rostlin, proběhly po předchozím zadržení tří osob na třech místech, v okolí Rychnova nad Kněžnou a Vamberka, domovní prohlídky.