Vítězem sedmého kola podzimní Tip ligy čtenářů Deníku se stal Jaroslav Macek z Dobrušky (RK0068), který stejně jako Alžběta Micherová z Vamberka získal 11 bodů. Oba soutěžící navíc shodně přesně uhádli Supertrefu. O vítězi tak rozhodlo další kritérium – vyšší počet celkových bodů. V čele průběžného pořadí Radanu Moravcovou z Dobrušky vystřídala Nikola Jedlinská z Kostelce nad Orlicí, která má na svém kontě 56 bodů. Prosíme vítěze Jaroslava Macka, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0101 Nikola Jedlinská, Kostelec 2 56
RK0052 Radana Moravcová, Dobruška -7 55
RK0107 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 2 49
RK0033 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 49
RK0059 Milan Vanžura, Dobré -4 49
RK0098 Aleš Kupka, Opočno 5 46
RK0071 Miroslav Brouček, Týniště 2 46
RK0048 Miroslav Dostálek, Rychnov 2 46
RK0083 Petr Mitlehner, Týniště 2 46
RK0056 Ludmila Podolská, Dobruška 2 46

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0055 Josef Podolský, Dobruška 2 46
RK0108 Daniela Ludvíková, Rychnov -1 46
RK0035 Kačka Vaněčková, Houdkovice -1 46
RK0053 Petr Moravec, Dobruška -7 46
RK0123 Josef Martínek, Vamberk -1 44
RK0041 Jan Charvát, Čestice 2 43
RK0043 Miroslav Charvát ml., Čestice 2 43
RK0051 Václav Vágner, Dobruška 2 43
RK0047 Libuše Dostálková, Rychnov -1 43
RK0064 Juraj Jirásek, Sněžné -1 43

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0106 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z. -4 43
RK0014 Jaromír Novotný, Olešnice v OH -4 43
RK0049 František Pašta, Solnice -4 43
RK0001 Vladimír Stára, Rychnov -4 43
RK0065 Milan Koty, Č. Meziříčí 0 41
RK0015 Eva Dvořáčková, Doudleby 2 40
RK0039 Josef Plachetka, Houdkovice 2 40
RK0076 Antonín Závodní, Týniště 2 40
RK0079 Jiří Bruder, Týniště -1 40
RK0044 Miroslav Charvát, Čestice -1 40

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0058 Václav Mervart ml., Dobruška -1 40
RK0005 Lukáš Spáčil, Ostrava -1 40
RK0042 Renata Holubářová, Slatina n. Z. -4 40
RK0087 Bořek Krejčí, Solnice -4 40
RK0019 Vladislav Kuchař, Rychnov -7 40
RK0097 Jiří Rudolf, Olešnice v OH -7 40
RK0068 Jaroslav Macek, Dobruška 11 38
RK0103 Miroslav Jedlinský, Kostelec 2 38
RK0069 Ladislav Procházka, Jílovice 2 38
RK0095 Milda Bartoš, Kostelec 0 38

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0010 Michaela Havlíková, Doudleby -1 38
RK0066 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 37
RK0086 Jan Krejčí, Solnice 5 37
RK0038 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 37
RK0088 Miloš Zeman, Častolovice 2 37
RK0012 Milan Mazura, Doudleby -1 37
RK0030 Martin Sosna, Dobruška -1 37
RK0124 Lubomír Kuchař, Javornice 2 35
RK0080 Vladimír Beran, Týniště 2 34
RK0072 Radek Boris, Týniště 2 34

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0007 Josefa Suchánková, Potštejn 2 34
RK0037 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 34
RK0093 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH -1 34
RK0017 Vlastimil Dvořáček, Doudleby -1 34
RK0004 Josef Černý, Jílovice -4 34
RK0023 Alča Dohnalová, Kostelec -4 34
RK0109 Pavel Marek, Rychnov -4 34
RK0127 Alžběta Micherová, Vamberk 11 32
RK0119 Jakub Mervart, Dobruška 2 32
RK0120 Jaroslav Gutler, H. Králové -7 32

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0045 Petr Hellinger, Dobruška 8 31
RK0114 Lucie Micherová, Vamberk 2 31
RK0006 Jaroslav Suchánek, Choceň -1 31
RK0050 Marie Vágnerová, Dobruška -1 31
RK0016 Radek Dvořáček, Doudleby -4 31
RK0077 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí -4 31
RK0003 Pavel Jedlinský, Černíkovice -7 31
RK0018 Marie Kuchařová, Rychnov -7 31
RK0078 Josef Šesták, Č. Meziříčí -7 31
RK0062 Bohuslav Šolín, Dobruška -7 31

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0111 Aťka Micherová, Rychnov -7 30
RK0121 Jaroslav Šitina, Byzhradec -7 29
RK0061 Milan Bartoš, Dobruška 2 28
RK0032 Vladimír Gutler, Dobruška -1 28
RK0091 Lenka Hofmanová, Dobruška -1 28
RK0081 Ladislav Provazník, Týniště -1 28
RK0112 Pavel Michera, Rychnov -1 27
RK0100 Jakub Jedlinský, Kostelec -7 27
RK0084 Miloš Matoušek, Kostelec -1 26
RK0036 David Lehmden, Houdkovice -4 26

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0099 Pavel Dvořák, Kostelec 2 25
RK0060 Petr Hofman, Dobruška 2 25
RK0022 Jan Plašil, Javornice 0 25
RK0008 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 25
RK0002 Jaroslav Zahradník, Houdkovice -1 25
RK0094 Břetislav Brož, Kostelec -4 25
RK0031 Jaroslav Knapek, Dobruška -7 25
RK0129 Stefanie Micherová, Vamberk 5 24
RK0122 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. 2 23
RK0090 Petr Ficenec, Chábory -1 23

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0105 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 22
RK0092 Josef Ficenec, Dobruška -4 22
RK0082 Pavel Provazník, Kostelec -4 22
RK0096 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH -7 22
RK0113 Tomáš Michera, H. Králové -1 21
RK0117 Martina Smolová, Dobruška 5 20
RK0135 Hana Pavlištová, Vamberk -1 20
RK0054 Milan Koleno, Dobruška 5 19
RK0070 Zdeňka Procházková, Jílovice 2 19
RK0020 Josef Plašil, Javornice 0 19

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 110. místo)
RK0011 Jana Mazurová, Doudleby -4 19
RK0024 Jirka Dohnal, Kostelec -7 19
RK0067 Jiří Hejzlar, Ohnišov -7 19
RK0137 Aleš Hašek, Dobruška 8 18
RK0102 Ivana Jedlinská, Kostelec 2 17
RK0126 Kateřina Micherová, Vamberk 2 17
RK0009 Matěj Mazura, Doudleby -1 17
RK0125 Nikol Micherová, Vamberk -1 17
RK0133 Věra Micherová, Vamberk -1 17
RK0115 Martin Karlíček, Opočno -7 17

OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDY (111. – 120. místo)
RK0034 Jan Hellinger, Dobruška 2 16
RK0085 Stanislava Krejčová, Solnice -1 16
RK0104 František Kroš, Javornice -1 16
RK0089 Petr Rudolf, Olešnice v OH -1 16
RK0025 Jirka Smola, Dobruška -1 16
RK0027 Pavel Bartoš, Semechnice -4 16
RK0110 Franta Michera, Vamberk -4 16
RK0013 Hana Novotná, Olešnice v OH -7 16
RK0029 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 0 15
RK0132 Zdena Pavelková, Vamberk 0 15

PRALESNÍ LIGA (121. – 130. místo)
RK0134 Ludmila Švorčíková, Vamberk 0 15
RK0128 Jana Micherová, Rychnov 2 14
RK0118 Vlasta Knapková, Dobruška -1 14
RK0063 Zdeněk Krejčí, Ohnišov -1 14
RK0057 Václav Mervart st., Dobruška 5 13
RK0021 Marie Plašilová, Javornice 0 13
RK0046 Dominik Hellinger, Dobruška -1 13
RK0131 Marta Micherová, Vamberk -4 12
RK0075 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 11
RK0116 Radek Smola, Dobruška -4 11

KANDIDÁTI POSTUPU (131. – 134. místo)
RK0139 Zdenka Hradilová, Brno -1 10
RK0040 Josef Hanyk, Vamberk -4 10
RK0130 Marie Micherová, Vamberk -1 9
RK0026 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 0 8

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (135. – 138. místo)
RK0028 Michal Jiroud, Dobruška -7 7
RK0073 Josef Albrecht, Týniště 0 4
RK0074 Roman Izák, Opočno -1 1
RK0138 Eva Šedivá, Praha -7 1

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (139. místo)
RK0136 Petra Hašková, Dobruška -4 -9

Výsledky tipovaných zápasů 7. kola

1. Rychnov – Lhota p. L. 0:4 2
2. Kostelec – Kunčice 2:4 2
3. Přepychy – Roudnice 4:2 1
4. Častolovice – Opočno 1:3 2
5. Černíkovice – Č. Meziříčí 1:1 0
6. Zdelov – Dobruška B 0:1 2
7. Lípa – Vamberk 4:4 0
8. Křivice – Přepychy B 0:1 2
9. Křovice – Opočno B 1:1 0
10. Domašín – Kostelec B 0:2 2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 36 branek.