Vítězem osmého kola podzimní Tip ligy čtenářů Deníku se stal Petr Hofman z Dobrušky (RK0060), který jako jediný získal 14 bodů. Dalších sedm soutěžících si připsalo po jedenácti bodech. Do čela průběžného pořadí se vrátila Radana Moravcová z Dobrušky, která má na svém kontě 60 bodů. Prosíme vítěze Petra Hofmana, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0052 Radana Moravcová, Dobruška 5 60
RK0101 Nikola Jedlinská, Kostelec 2 58
RK0071 Miroslav Brouček, Týniště 8 54
RK0098 Aleš Kupka, Opočno 8 54
RK0053 Petr Moravec, Dobruška 8 54
RK0056 Ludmila Podolská, Dobruška 8 54
RK0107 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 5 54
RK0033 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 54
RK0059 Milan Vanžura, Dobré 5 54
RK0047 Libuše Dostálková, Rychnov 8 51

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0041 Jan Charvát, Čestice 8 51
RK0048 Miroslav Dostálek, Rychnov 5 51
RK0108 Daniela Ludvíková, Rychnov 5 51
RK0083 Petr Mitlehner, Týniště 5 51
RK0035 Kačka Vaněčková, Houdkovice 5 51
RK0044 Miroslav Charvát, Čestice 8 48
RK0087 Bořek Krejčí, Solnice 8 48
RK0106 Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z. 5 48
RK0051 Václav Vágner, Dobruška 5 48
RK0055 Josef Podolský, Dobruška 2 48

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0065 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 46
RK0123 Josef Martínek, Vamberk 2 46
RK0030 Martin Sosna, Dobruška 8 45
RK0079 Jiří Bruder, Týniště 5 45
RK0015 Eva Dvořáčková, Doudleby 5 45
RK0058 Václav Mervart ml., Dobruška 5 45
RK0039 Josef Plachetka, Houdkovice 5 45
RK0005 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 45
RK0076 Antonín Závodní, Týniště 5 45
RK0043 Miroslav Charvát ml., Čestice 2 45

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0064 Juraj Jirásek, Sněžné 2 45
RK0049 František Pašta, Solnice 2 45
RK0001 Vladimír Stára, Rychnov 2 45
RK0095 Milda Bartoš, Kostelec 5 43
RK0069 Ladislav Procházka, Jílovice 5 43
RK0018 Marie Kuchařová, Rychnov 11 42
RK0093 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 8 42
RK0004 Josef Černý, Jílovice 8 42
RK0037 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 42
RK0066 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 42

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)

RK0086 Jan Krejčí, Solnice 5 42
RK0038 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 42
RK0042 Renata Holubářová, Slatina n. Z. 2 42
RK0019 Vladislav Kuchař, Rychnov 2 42
RK0097 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 2 42
RK0014 Jaromír Novotný, Olešnice v OH -1 42
RK0124 Lubomír Kuchař, Javornice 5 40
RK0103 Miroslav Jedlinský, Kostelec 2 40
RK0068 Jaroslav Macek, Dobruška 2 40
RK0060 Petr Hofman, Dobruška 14 39

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0062 Bohuslav Šolín, Dobruška 8 39
RK0080 Vladimír Beran, Týniště 5 39
RK0072 Radek Boris, Týniště 5 39
RK0017 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 5 39
RK0109 Pavel Marek, Rychnov 5 39
RK0012 Milan Mazura, Doudleby 2 39
RK0088 Miloš Zeman, Častolovice 2 39
RK0010 Michaela Havlíková, Doudleby 0 38
RK0036 David Lehmden, Houdkovice 11 37
RK0121 Jaroslav Šitina, Byzhradec 8 37

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0032 Vladimír Gutler, Dobruška 8 36
RK0091 Lenka Hofmanová, Dobruška 8 36
RK0114 Lucie Micherová, Vamberk 5 36
RK0006 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 36
RK0023 Alča Dohnalová, Kostelec 2 36
RK0007 Josefa Suchánková, Potštejn 2 36
RK0100 Jakub Jedlinský, Kostelec 8 35
RK0112 Pavel Michera, Rychnov 8 35
RK0090 Petr Ficenec, Chábory 11 34
RK0120 Jaroslav Gutler, H. Králové 2 34

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0119 Jakub Mervart, Dobruška 2 34
RK0008 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 33
RK0002 Jaroslav Zahradník, Houdkovice 8 33
RK0016 Radek Dvořáček, Doudleby 2 33
RK0045 Petr Hellinger, Dobruška 2 33
RK0003 Pavel Jedlinský, Černíkovice 2 33
RK0078 Josef Šesták, Č. Meziříčí 2 33
RK0077 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 2 33
RK0111 Aťka Micherová, Rychnov 2 32
RK0105 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 30

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0031 Jaroslav Knapek, Dobruška 5 30
RK0061 Milan Bartoš, Dobruška 2 30
RK0081 Ladislav Provazník, Týniště 2 30
RK0050 Marie Vágnerová, Dobruška -1 30
RK0129 Stefanie Micherová, Vamberk 5 29
RK0084 Miloš Matoušek, Kostelec 2 28
RK0127 Alžběta Micherová, Vamberk -4 28
RK0013 Hana Novotná, Olešnice v OH 11 27
RK0025 Jirka Smola, Dobruška 11 27
RK0070 Zdeňka Procházková, Jílovice 8 27

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0092 Josef Ficenec, Dobruška 5 27
RK0113 Tomáš Michera, H. Králové 5 26
RK0063 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 11 25
RK0094 Břetislav Brož, Kostelec 0 25
RK0022 Jan Plašil, Javornice 0 25
RK0057 Václav Mervart st., Dobruška 11 24
RK0054 Milan Koleno, Dobruška 5 24
RK0082 Pavel Provazník, Kostelec 2 24
RK0099 Pavel Dvořák, Kostelec -1 24
RK0029 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 8 23

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 110. místo)
RK0102 Ivana Jedlinská, Kostelec 5 22
RK0122 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. -1 22
RK0104 František Kroš, Javornice 5 21
RK0110 Franta Michera, Vamberk 5 21
RK0024 Jirka Dohnal, Kostelec 2 21
RK0096 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH -1 21
RK0137 Aleš Hašek, Dobruška 2 20
RK0126 Kateřina Micherová, Vamberk 2 19
RK0020 Josef Plašil, Javornice 0 19
RK0117 Martina Smolová, Dobruška -1 19

OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDY (111. – 120. místo)
RK0027 Pavel Bartoš, Semechnice 2 18
RK0034 Jan Hellinger, Dobruška 2 18
RK0067 Jiří Hejzlar, Ohnišov -1 18
RK0011 Jana Mazurová, Doudleby -1 18
RK0130 Marie Micherová, Vamberk 8 17
RK0009 Matěj Mazura, Doudleby 0 17
RK0116 Radek Smola, Dobruška 5 16
RK0075 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 16
RK0115 Martin Karlíček, Opočno -1 16
RK0133 Věra Micherová, Vamberk -1 16

PRALESNÍ LIGA (121. – 130. místo)
RK0135 Hana Pavlištová, Vamberk -4 16
RK0028 Michal Jiroud, Dobruška 8 15
RK0139 Zdenka Hradilová, Brno 5 15
RK0132 Zdena Pavelková, Vamberk 0 15
RK0134 Ludmila Švorčíková, Vamberk 0 15
RK0089 Petr Rudolf, Olešnice v OH -1 15
RK0131 Marta Micherová, Vamberk 2 14
RK0021 Marie Plašilová, Javornice 0 13
RK0125 Nikol Micherová, Vamberk -4 13
RK0085 Stanislava Krejčová, Solnice -4 12

KANDIDÁTI POSTUPU (131. – 135. místo)
RK0026 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 2 10
RK0040 Josef Hanyk, Vamberk 0 10
RK0118 Vlasta Knapková, Dobruška -4 10
RK0128 Jana Micherová, Rychnov -4 10
RK0074 Roman Izák, Opočno 8 9

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (136. – 138. místo)
RK0046 Dominik Hellinger, Dobruška -7 6
RK0073 Josef Albrecht, Týniště 0 4
RK0138 Eva Šedivá, Praha -1 0

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (139. místo)
RK0136 Petra Hašková, Dobruška 5 -4

Výsledky 8. kola

1. Týniště – Broumov  7:2 1
2. Dobruška – Libčany  2:2 0
3. Doudleby – Hořice  0:1 2
4. Č. Meziříčí – Deštné  2:3 2
5. Opočno – Malšovice  0:0 0
6. Solnice – Lípa  0:0 0
7. Vamberk – Albrechtice  5:0 1
8. Roveň – Dobré  3:2 1
9. Dobruška C – Lukavice  1:1 0
10. Čermná – Domašín  2:0 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 33 branek.