Do čela tabulky se po domácí prohře Častolovic vyhoupla Javornice, která nastřílel B-týmu Českého Meziříčí šest gólů.

Javornice – Č. Meziříčí B 6:0
Fakta – branky: 17. Plašil Michal, 25. Kráčmer Jakub, 42. Krunčík Jaroslav, 44. Krunčík Tomáš, 55. Plíhal Martin, 85. Dlask Jaroslav. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav. ŽK: 0:1. Diváci: 121.

Žďár – K. Lhota 3:2
Fakta – branky: 45., 63. a 65. Kolář Bohuslav – 27. Svatoš Roman, 80. Faltys Daniel. Rozhodčí: Moravec Miroslav – Špaček Ladislav. ŽK: 1:2. Diváci: 66. Poločas: 1:1.

Kostelec B – Deštné 2:0
Fakta – branky: 12. Plocek Lukáš, 77. Švandrlík Jan. Rozhodčí: Prokeš Jiří – Mucha Milan, Holoubek Michal. ŽK: 3:1. Diváci: 86. Poločas: 1:0.
Rokytnice – Lukavice 1:3
Fakta – branky: 71. Koukol Pavel – 52. a 63. Pazderník Robin, 62. Voltr Jan. Rozhodčí: Jindáček Milan – Valihora Jaromir, Knapek Jaroslav. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Častolovice – Křivice 1:2
Fakta – branky: 25. Vik Tomáš – 52. Sehnal Zdeněk (pen.), 65. Kočí Michal. Rozhodčí: Steklík Lukáš – Záliš Martin, Nosek Martin. Delegát: Hlaváč Martin. ŽK: 4:5. ČK: 1:0 (52. Přikryl Miroslav). Diváci: 50. Poločas: 1:0.
14. Č. Meziříčí B ⋌ 3 0 0 3    0:12  0
Nedělní zápasy Petrovice – Zdelov a Přepychy – Borohrádek skončily po uzávěrce vydání. (dr, mch)