Rychnovsko - S chutí si zastřílela i vedoucí Lípa B, v jejímž dresu se kanonýrsky zaskvěl Luděk Doležal.

29.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

IV. třída

Dobruška C – Vamberk B 2:7
Branky: Odl Martin, Tošovský Pavel z penalty – Jindra Jaroslav 3, Potužník Pavel, Hamerský Aleš z penalty, Hanyk Josef z penalty, Chocenský Jindřich. Rozhodčí: Morávek, Charvát, Hlušička. ŽK 2:0. Diváků 50. Poločas: 2:4. Laciné góly Vamberku značně zjednodušily vysoké vítězství. Domácí zápas zdramatizovali dvěma góly před přestávkou.

Černíkovice C – Javornice B 2:3
Branka: Žid Jiří, Drbula Lukáš – Podzemný Jan, Bárta David, Krunčík Jaroslav. Rozhodčí: Šolc. ŽK 4:3, ČK 1:0 (Medzibrický Petr). Diváků 30. Poločas: 0:2.

Olešnice – Křovice 1:3
Branky: Novotný Jaromír starší – Dyntar Robert 2, Práza David. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK 3:4. Diváků 50. Poločas: 0:2.

Lípa n. O. B – Solnice B 6:0
Branky: Doležal Luděk 4, Martínek Petr 2. Rozhodčí: David. ŽK 1:1. Diváků 35. Poločas: 4:0.

Dobré B – Častolovice B 1:0
Branky: Jarkovský Miroslav. Rozhodčí: Feichtinger. ŽK 2:3, ČK 0:1 (Brandejs Miloš). Diváků 40. Poločas: 0:0.

Čermná – Kost. Lhota B 1:1
Branky: Hrubý Vítězslav – Jindra Jakub. Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 0:3. Diváků 50. Poločas: 0:1.

Příští program

Sobota 4. října: Kost. Lhota B - Dobruška C, Křovice - Lípa B, Javornice B - Olešnice vše 16.00.
Neděle 5. října: Častolovice B - Čermná, Solnice B - Dobré B, Vamberk B - Černíkovice C vše 16.00.

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.