Pro velký zájem přihlášených týmů se pořadatelé rozhodli rozšířit hrací plochy ze tří na čtyři hřiště. Celkem 25 týmů bylo rozděleno do pěti skupin. Postup si zajistily týmy z prvních třech míst a jako poslední šestnácté místo získal čtvrtý celek ze všech tabulek s nejvyšším počtem bodů. Závěrečný pavouk se hrál systémem play off.

Do finále se probojoval loňský vítěz Jelita ze střídačky (Jaroměř) a Bořa Team. Těsným vítězstvím v prodloužení 1:0 si pohár odvezl tým z Jaroměře. O třetí místo hrály týmy Alkoholics a FC Voknoráno (Houdkovice). Šťastnější byl tým Alkoholics, který výsledkem 2:1 získal bronz.

„V Trnově se opět podařilo vytvořit dobré zázemí pro hráče i diváky a udržet tak laťku nastavenou z minulých ročníků. Na trávníku i mimo něho panovaly dobré vztahy. Turnaje se zúčastnilo rekordních 25 týmů včetně jednoho z Polska. Myslím, že v příštích ročnících počet účastníků již nebudeme rozšiřovat. Chceme hlavně udržet kvalitu," sdělil člen organizačního výboru Trnov Cupu Jiří Kovaříček a dodal: „Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici hráčské kabiny, tak není vůbec jednoduché vytvořit co nejlepší zázemí pro takový turnaj. Musíme pronajmout party stan, vše nastěhovat a pak vystěhovat do poslední židle. V neposlední řadě patří poděkování všem sponzorům za věcnou i finanční podporu."

Konečné pořadí

1. Jelita ze střídačky, 2. Bořa Team, 3. Alkoholics, 4. FC Voknoráno, 5. Bílí andělé, 6. Čoginovi děti, 7. WKS Kudowa, 8. Krásní a nezkrotní, 9. Čege mege, 10. Zelená tráva.

Individuální ocenění

Nejlepším střelcem Trnov Cupu se s devíti góly se stal Miroslav Jirka (Jelita ze střídačky) anejlepším brankářembyl vyhlášen Lukáš Poláček (Bořa Team).

(dr, jk)