Jednogólové vítězství udrželo dorost Doudleb v čele

7.9.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Bedřich Klima

OP Dorost

Police – 1. FC Rokytnice 0:1
Branky: Bureš Daniel. Rozhodčí: Vávra. ŽK 2:0, ČK 1:1 (vyloučení nehlášeni). Diváků 30. Poločas: 0:1.

Javornice – Doudleby 0:1
Branky: Mazura Matěj. Rozhodčí: Dostálek. Hráno bez karet. Diváků 30. Poločas: 0:1.

Přepychy – Velké Poříčí 6:0
Branky: Boukal Votěch 3, Čtvrtečka Vojtěch, Lukášek Václav, Sedlák Lukáš. Rozhodčí: Morávek. Diváků 20. Poločas: 3:0.

Utkání Česká Skalice – Voděrady bylo nehlášeno.

OP starších žáků

Výsledky 1. kola:

Č. Meziříčí – Častolovice 0:2
Branky: Brandejs Jan, Kozák Jan. Rozhodčí: Kohoutek. Poločas: 0:0.

Voděrady – Solnice 4:1
Branky: Brich Marek 2, Müller Vojtěch, Řehák Lukáš – Fenyk Dušan. Rozhodčí: Knapek. Poločas: 2:0. ⋌(mch, six)

7.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Těsné domácí prohry doberských „fialek“

Dobré - Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. Prvoligovým i druholigovým doberským „fialkám“ se v domácím prostředí nedařilo, když své zápasy těsně prohrály. Uspělo jen divizní „déčko“, které remizovalo s Pardubicemi a zdolalo Chrudim.