Prosíme vítězku, na kterou čeká sada plechovek piva, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

Výsledky zápasů 11. kola

 1. Náchod – Rychnov (6:2) 1
 2. Nové Město – Kostelec (1:1) 0
 3. Týniště – Trutnov B odloženo
 4. Kratonohy B – Dobruška odloženo
 5. Albrechtice – Č. Meziříčí (3:1) 1
 6. Doudleby – Třebechovice (1:2) 2
 7. Opočno – Provodov (3:1) 1
 8. Borohrádek – Lukavice odloženo
 9. Žďár – Zdelov (1:5) 2
10. Deštné – Křivice odloženo

Supertrefa: v šesti zápasech padlo 27 gólů

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. - 10. místo)
RK0039 Jan Koblic, Vamberk 2 102
RK0013 Milan Jirásek, Křovice 11 90
RK0062 Lukáš Spačil, Ostrava 2 87
RK0065 Jaroslav Suchánek, Potštejn 2 87
RK0058 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 5 84
RK0036 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 8 81
RK0064 Josefa Suchánková, Potštejn 8 78
RK0068 Jana Vaněčková, Houdkovice 8 78
RK0059 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 5 78
RK0070 Josef Plachetka, Houdkovice 5 78

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0035 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 2 76
RK0037 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 8 75
RK0038 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 75
RK0072 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 75
RK0050 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 75
RK0047 Bořek Krejčí, Solnice 5 75
RK0069 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 75
RK0020 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 72
RK0067 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 8 69
RK0071 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 8 69

I. FOTBALOVÁ LIGA (21. – 30. místo)
RK0040 Martin Koblic, Vamberk 5 69
RK0027 Lukáš Beran, Týniště n. O. 2 69
RK0077 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 2 69
RK0090 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 8 68
RK0073 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 11 66
RK0032 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 8 66
RK0075 František Pašta, Solnice 8 66
RK0010 Juraj Jirásek, Sněžné 5 66
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 5 66
RK0022 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 5 66

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0023 Vladimír Beran, Týniště n. O. 2 66
RK0015 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 2 64
RK0043 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 5 63
RK0026 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 5 63
RK0054 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 5 63
RK0049 Zdeňka Procházková, Jílovice 2 63
RK0007 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 63
RK0088 Martina Filipová, Rychnov n. K. 2 62
RK0060 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 61
RK0034 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 61

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. - 50. místo)
RK0046 Stanislava Krejčová, Solnice 11 60
RK0018 Josef Albrecht, Týniště n. O. 8 60
RK0042 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 11 57
RK0066 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 57
RK0024 Jiří Budula, Týniště n. O. 5 57
RK0052 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 57
RK0030 Václav Procházka, Týniště n. O. 5 57
RK0025 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 57
RK0006 Milan Koleno, Dobruška 2 57
RK0063 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 56

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0053 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 54
RK0012 Milan Kotyška, České Meziříčí 2 54
RK0074 Jiří Prokeš, Náchod -1 54
RK0086 Jakub Sedlák, Zdelov 11 52
RK0045 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 2 52
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 51
RK0044 Milena Koblicová, Vamberk 5 51
RK0019 František Vlasák, Zdelov 5 51
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 51
RK0041 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. -1 51

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0089 Michaela Filipová, Rychnov n. K. 5 50
RK0008 Jiří Klossowski, Dobruška 0 49
RK0061 Jaroslav Šitina, Byzhradec -1 49
RK0014 Petr Kain, Dobruška 8 48
RK0031 Zdenek Lohniský, Týniště n. O. 8 48
RK0004 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 48
RK0094 Petra Čtvrtečková, Náchod 5 48
RK0082 Lucie Šmídová, Dobruška 5 47
RK0021 Jiří Fišer, Týniště n. O. 8 45
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 5 45

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0087 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 3 44
RK0083 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 2 44
RK0079 Jan Hellinger, Dobruška -1 44
RK0048 Ladislav Procházka, Jílovice 5 42
RK0056 Pavel Marek, Javornice 2 42
RK0029 Michaela Lohniská, Týniště n. O. -1 42
RK0009 Bohuslav Šolín, Val 0 40
RK0080 Petr Hellinger, Dobruška 3 39
RK0051 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 39
RK0033 Michal Procházka, Týniště n. O. 2 38

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0057 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 5 36
RK0081 Dominik Hellinger, Dobruška 2 35
RK0017 Josef Ficenec, Dobruška 3 32
RK0016 Radek Hofman, Dobruška 3 32
RK0085 Dominik Sedlák, Zdelov 8 29
RK0093 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 2 29
RK0097 Miroslav Broulík, Kostelec n. O. 8 27
RK0028 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 5 27
RK0092 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 26
RK0091 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 20

PRALESNÍ LIGA (91. – 96. místo)
RK0078 Jaroslav Preclík, Přepychy -1 18
RK0011 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 0 15
RK0005 Roman Izák, Opočno -1 15
RK0084 Martin Hrudík, Dobruška 0 13
RK0095 Pavel Vacek, Dobruška 0 7
RK0096 Milada Štěpánková, Dobruška 0 4

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (97. místo)
RK0055 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 0 -2