Javornice si upevnila první místo

Rychnovsko - Okresní přebor II. třídy ve fotbale: Vítězství Zdelova v Ohnišově zajistil hattrick Dostálka.

9.10.2017

Okresní přebor II. třídy ve fotbale: Ohnišov - Zdelov.Foto: Deník/ Leoš Dragúň

Vítězná série fotbalistů Javornice v nejvyšší okresní fotbalové soutěži pokračuje i po devátém kole. V magnetu kola v Přepychách lídr zvítězil těsně 1:0, když se v 69. minutě trefil Adam Krejčí.

Přepychy - Javornice 0:1

Fakta – branka: 69. Krejčí Adam. Rozhodčí: Jedlička Martin – Jedlinský Luboš, Machač Libor. ŽK: 1:1. Diváci: 121. Poločas: 0:0.

Lukavice - Deštné 2:5

Fakta – branky: 80. Voltr Jan, 48. Zimmer Jan – 17. Tuček Michal, 39. a 83. Kříž Patrik, 64. a 87. Macháček Lukáš. Rozhodčí: Leimer Václav – Horský Leonard, Hrubý Miloš. ŽK: 1:5. Diváci: 82. Poločas: 0:2.

Rokytnice - Borohrádek 1:4

Fakta – branky: 60. Stoklas Jakub – 5. a 82. Liška František, 13. Moravec Martin, 40. Matějus Pavel. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Halamka Jakub. ŽK: 1:2. Diváci: 26. Poločas: 0:3.

Ohnišov - Zdelov 0:3

Fakta – branky: 35., 53. a 60. Dostálek Richard. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Vrána Jan, Machačová Tereza. ŽK: 2:3. Diváci: 63. Poločas: 0:1.

Kostelec B - Žďár 4:1

Fakta – branky: 3. a 45. Hašek Aleš, 18. Furda Ondřej, 66. Korecki David – 21. Šípek Jiří (pen.). Rozhodčí: Prokeš Jiří – Hloušek Jakub. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 3:1.

Petrovice - K. Lhota 1:3

Fakta – branky: 80. Lukášek Miroslav – 55. a 83. Jošt Adam, 57. Briesel Patrik. Rozhodčí: Hrubý Miloš – Horský Leonard, Broulík Miroslav. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Černíkovice - Křivice 2:1

Fakta – branky: 33. Kučera Iva, 88. Stodůlka Martin – 54. Lochman Jan. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Špaček Ladislav, Filip Miroslav. ŽK: 3:4. ČK: 1:1 (70. Kučera Ivan – 85. Jícha Pavel). Diváci: 55. Poločas: 1:0.

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.