Deset branek padlo v magnetu kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže v Javornici. Před parádní diváckou návštěvou domácí fotbalisté potvrdili vedoucí pozici, když rozstříleli druhé Přepychy 8:2. Třemi góly se na vysoké výhře podílel Tomáš Krunčík, který svůj hattrick zkompletoval během čtvrthodiny - od 63. do 78. minuty. Javorničtí tak udělali rozhodující krok k zisku mistrovského titulu a postupu do krajské I. B třídy.

V souboji o třetí příčku v Deštném byla lepší Lukavice, která získala bonusový bod v penaltovém rozstřelu. Podobně si při penaltách vedl Kostelec B ve Žďáru. Na vysoké výhře Borohrádku nad Rokytnicí se podílel třemi góly Jindřich Gronych.

Javornice - Přepychy 8:2

Fakta – branky: 2. a 51. Krejčí Adam, 16. a 80. Kovaříček Josef, 44. Kráčmer Jakub, 63., 70. a 78. Krunčík Tomáš – 30. Rejzek Tomáš, 32. Sedlák Lukáš. Rozhodčí: Jedlička Martin – Jedlinský Luboš, Halamka Jakub. ŽK: 2:2. Diváci: 242. Poločas: 3:2.

Deštné - Lukavice 1:1, 3:5

Fakta – branky: 36. Macek Libor (pen.) – 2. Boško David. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Jindáček Milan. ŽK: 3:0. Diváci: 51. Poločas: 1:1.

Zdelov - Ohnišov 4:1

Fakta – branky: 43. a 45. Novotný Jan, 65. Bulavcsjak Milan, 72. Dostálek Richard – 63. Kárník David. Rozhodčí: Moravec Miroslav – Machačová Tereza, Broulík Miroslav. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Křivice - Černíkovice 1:3

Fakta – branky: 53. Vlček Jan – 14. Stodůlka Martin, 40. Hanuš Jakub, 43. Vašata Matěj. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Tobiška Zdeněk. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (89. Hanuš Jakub). Diváci: 65. Poločas: 0:3.

Žďár - Kostelec B 1:1, pen. 4:5

Fakta – branky: 41. Baše Tomáš – 8. Sameljak Jiří. Rozhodčí: Jindáček Milan – Jedlinský Miroslav, Nosek Milan. ŽK: 1:2. Diváci: 86. Poločas: 1:1.

Borohrádek - Rokytnice 9:3

Fakta – branky: 6. vlastní (Stoklas Jakub), 18. a 30. Čermák Jakub, 28. a 74. Červený Miroslav, 37., 73. a 78. Gronych Jindřich, 55. Brendl David – 62. a 75. Miljevič Dominik, 69. Kunc Petr. Rozhodčí: Vrána Jan – Špaček Ladislav, Tobiška Zdeněk. ŽK: 1:0. Diváci: 65. Poločas: 5:0.

K. Lhota - Petrovice 5:2

Fakta – branky: 38. a 40. Svatoš Roman, 65. Jakubec Petr, 74. a 85. Filip Jaroslav – 6. Procházka Michal, 67. Maršík Jaroslav (pen.). Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Moravec Miroslav, Steklík Lukáš. ŽK: 0:1. Diváci: 82. Poločas: 2:1.