Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala o víkendu nekompletním 12. kolem.

Lídr z Javornice prodloužil svou podzimní vítěznou sérii na dvanáct zápasů, když o těsné výhře nad Ohnišovem rozhodl gólem v 55. minutě Jan Kráčmer.

Fotbalisté Zdelova potvrdili, že závěr podzimu je zastihl ve výborné formě. Ve Žďáru nad Orlicí nastříleli domácím pět gólů. Díky tříbodovému zisku Zdelov poskočil na třetí místo průběžné tabulky.

Rezervní tým Kostelce nad Orlicí po prvním poločase prohrával překvapivě s Petrovicemi 0:2. Po přestávce však přišel obrat, ke kterému zavelel kanonýr Aleš Hašek, jenž se trefil čtyřikrát!

Hned čtyři víkendové zápasy Rokytnice v O. h. – Přepychy, Deštné v O. h. – Křivice, Kostelecká Lhota – Černíkovice a Borohrádek – Lukavice byly z důvodů nepříznivých klimatických podmínek odloženy. Odehrát by se měly v náhradních termínech ve dnech 17. až 19. listopadu.

Javornice – Ohnišov 1:0
Fakta – branka: 55. Kráčmer Jan. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Nosek Martin, Jedlinský Jakub. ŽK: 0:4. Diváci: 85. Poločas: 0:0.

Žďár – Zdelov 1:5
Fakta – branky: 78. Moravec Josef – 11. a 66. Bulavcsjak Milan, 22. Novotný Jan, 61. Dostálek Richard, 63. Novák Tomáš. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Steklík Lukáš, Broulík Miroslav. ŽK: 4:2. Diváci: 55. Poločas: 0:2. .

Kostelec B – Petrovice 5:3
Fakta – branky: 49., 55., 78. a 88. Hašek Aleš, 75. Sejkora Ondřej – 5. Maleček Tomáš, 38. Brandejs Jiří, 65. Lukášek Miroslav. Rozhodčí: Reichl Petr – Nedvídek Miroslav, Machačová Tereza. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (86. Ullrich František). Diváci: 33. Poločas: 0:2.