Máte za sebou hodně zvláštní sezónu. Panuje s ní spíše spokojenost, nebo jste čekali více?
Jako nováček v 1. A třídě jsme měli před sezónou přece jen trochu větší ambice, jenže podzim se úplně nepovedl.

V čem byl problém?
Bylo to způsobeno zraněními i zaneprázdněním hráčů.

A pokud vím, tak se vůbec nepovedla ani zimní příprava.
To máte pravdu a podle toho také vypadal začátek jarní části. Pak jsme ale pár věcí změnili a nakonec si myslím, že i díky povedenému závěru dopadla ta sezóna důstojně. Osmé místo určitě není zklamáním, ale na druhou stranu máme co zlepšovat.

Sezóna nakonec dopadla důstojně i proto, že vám znovu vypomohli zkušení hráči, kteří už několikrát pověsili kopačky na hřebík.
Správně. Opět přišla situace, že jsme museli sáhnout po našich veteránech, kteří ochotně šli pomoci a možná některé mladé kluky utvrdili v tom, že nejsou nenahraditelní. Na druhou stranu jsem rád, že to mladé kluky neodradilo a snad jim to i pomohlo.

Co chystá Police do příští sezóny?
V létě přijdou určité změny, a to jak v managementu oddílu, tak v hráčském kádru. Do trenérské dvojky přijde pomoci Lukáš Lorenc, manažera A-týmu bude dělat Jakub Kovář, který se po pár letech opět vrací k fotbalu. A právě Kuba Kovář už ze své pozice začal jednat o hráčských změnách, takže pokud všechno dobře dopadne, měli bychom příští rok pomýšlet na lepší umístění. S Lukášem Lorencem jsme se už bavili o nějakém novém herním stylu, takže ho zkusíme aplikovat a uvidíme, jak to půjde a jak to bude sedět mužstvu.