Dobruška držela v Kuklenách s domácím favoritem krok do 65. minuty. Ale pak poprvé inkasovala a Olympia ještě přidala dva góly.
Rychnov nad Kněžnou sehrál na půdě Červeného Kostelce vyrovnaný duel, ale zradila ho koncovka.

Jaroměř – Týniště 2:3
Vladimír Pacholík, asistent trenéra SK Týniště nad Orlicí: „V týdnu jsme se na soupeře dobře připravili a nedovolili mu uplatnit jeho typický způsob hry. Dostali jsme se do dvoubrankového vedení, kromě toho jsme ještě další tři slibné příležitosti neproměnili. Ve druhém poločase jsme zvýšili vedení na 3:0, ale bohužel prakticky po rozehrání jsme poprvé inkasovali. Domácí potom ožili a snížili na rozdíl jednoho gólu. My jsme navíc obdrželi červenou kartu a byli jsme nakonec rádi, že se nám těsné vítězství podařilo uhájit. Zisk důležitých tří bodů nás samozřejmě těší."

Olympia – Dobruška 3:0
Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Odpovědnou a disciplinovanou hrou se nám – i s trochou štěstí a přispěním brankáře Klofandy – dařilo držet bezbrankový výsledek.

Doufali jsme ve vytoužený bod, ale v 65. minutě  jsme soupeři, který byl z průběžného stavu utkání již značně nervozní, nabídli hloupou individuální chybou vedení 1:0. Tím se soupeř uklidnil a zvýšení skóre na 3:0 bylo jen otázkou času. Projevila se rozdílná kvalita a kondice obou týmů. I přes tříbrankovou porážku se domnívám, že jsme ostudu neudělali. Se soupeřem, který je co se týče kvality hráčského kvádru někde jinde, jsme dlouho drželi krok a potrápili ho. Zisk bodu nebyl daleko."

Č. Kostelec – Rychnov 1:0
Václav Hájek, vedoucí mužstva FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Doplatili jsme na neproměňování šancí. Podali jsme dobrý výkon, ale odjeli jsme s prázdnou."