Tři body získala rovněž Dobruška v Třebechovicích. Premiérové podzimní vítězství na hřišti soupeře se zrodilo už do přestávky po dvou gólech kanonýra Marcela Hájka. Bodově naprázdno na hřištích soupeřů vyšly Ohnišov a Kostelec nad Orlicí.

Přepychy – Vrchlabí 3:2

Fakta – branky: 26. vlastní, 53. a 55. Prát – 10. Šlechta, 20. Kraus. Rozhodčí: Liebisch. Diváci: 140. Poločas: 1:2.
Přepychy: Krunčík – Čtvrtečka, Z. Schod, R. Chválek – Vl. Jelen, Žid, Hašek (90. Mondík), Rejchrt (75. J. Jelen), Kollár – Prát, J. Chválek.

Milan Mikušík, trenér SK Přepychy: „Po špatně odehraných 25 minutách bez pohybu a nasazení jsme zaslouženě prohrávali  0:2. Probudili jsme se až po druhé brance a do poločasu vstřelili po Schodově přímém kopu kontaktní branku. O výsledku utkání se rozhodlo v prvních patnácti minutách druhého poločasu, kdy jsme soupeře zatlačili a v rozmezí dvou minut vsítili dvě branky.  V poslední čtvrtině utkání jsme pouze se štěstím ubránili hubený náskok, jelikož naši oba útočníci si již nechtěli přihrát a několik brejkových situací dva na jednoho vyřešili tak, že přihráli obránci Vrchlabí. Za zisk tří bodů v utkání, které se nám podařilo otočit z 0:2 na 3:2, jsme moc rádi. Hráči si dokázali pro příští utkání, že ani za tohoto stavu nemusí být o vítězi rozhodnuto."

Třebechovice – Dobruška 0:2

Fakta – branky: 11. a 36. Hájek. Rozhodčí: Hlavsa. ŽK: 0:0. Diváci: 120. Poločas: 0:2.
Dobruška: M. Malý – A. Zilvar, Doubek, J. Effenberk, Šotola – M. Dostál, P. Krahulec, Mikušík, E. Týfa – L. Danč (89. Hubáček), Hájek (77. Kováč).

Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Jeli jsme si do Třebechovic pro tři body a vytyčený cíl se nám podařilo splnit. Přestože jsme v některých fázích zápasu měli problémy, vítězství s čistým kontem jsme uhájili. Chválím všechny hráče za kolektivní pojetí hry."

Úpice – Kostelec 1:0

Fakta – branka: 40. Winter. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (73. Umlauf). Diváci: 190. Poločas: 1:0.
Kostelec n. O.:  Lohniský – Bolehovský – Scholze, Klapal, Kozel – J. Šrámek (74. Plocek), Umlauf, Tichý, L. Šrámek – Hofmann (61. Mlynář),Cvejn.

Stanislav Mára, trenér a jednatel FC Kostelec nad Orlicí: „Porážka o jednu branku vždy zamrzí. Domácí vstřelili branku, my nikoliv, přestože jsme příležitosti měli. Nedá se nic dělat, musíme zvednout hlavy a pokusit se již v dalším utkání naší střeleckou impotenci zvrátit. Hráče je třeba pochválit, protože i v deseti měli v utkání navrch a domácí se museli do posledního hvizdu obávat o výsledek."

Chlumec – Ohnišov 3:0

Fakta – branky: 31. Herman, 50. M. Kučera, 79. Havránek. Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 2:3. Diváci: 130. Poločas: 1:0.
Ohnišov: Pecka – Poláček, Fetter, Nejman, Khun – Mityska, Macháček (78. Balek), David, Kratěna – Brzek (70. Nožka), Dobýval (75. Krpata).

Jiří Klemenc, trenér TJ Start ZD Ohnišov: „Utkání bylo vyrovnané pouze v prvním poločase. Špatným plněním taktických pokynů, malým nasazením a ne zrovna ideálním přístupem k utkání jsme nemohli dosáhnout lepšího výsledku."