I. A TŘÍDA

Kostelec n. O. – Černilov 3:0 (0:0)
Branky: Švandrlík, Klapal, Hochmann.

Třebechovice – Police 2:3 (0:1)
Branky: M. Vích, R. Kyral – Jandík, Kollert, Pataki.

Odložené zápasy: Dobruška – Ohnišov, Nový Hradec – Chlumec, Vysoká – Přepychy, Vrchlabí – Kunčice, Roudnice – Úpice (vše se nehrálo kvůli nezpůsobilému terénu).

Tabulka

1. Kunčice             11 9 1  1 27:15 28
2. Vrchlabí             11 7 2  2 26:14 23
3. Úpice                 11 6 3  2 20:10 21
4. Vysoká n. L.       11 7 0  4 16:12 21
5. Chlumec n. C.    11 6 2  3 25:18 20
6. Nový HK            11 6 1  4 26:20 19
7. Dobruška           11 4 4  3 13:12 16
8. Přepychy           11 4 2  5 20:20 14
9. Ohnišov             11 4 1  6 18:23 13
10. Kostelec n. O.   12 3 3  6 16:16 12
11. Roudnice          11 3 3  5 13:20 12
12. Třebechovice    12 4 0  8 15:26 12
13. Černilov            12 3 1  8 15:24 10
14. Police n. M.       12 1 1 10 13:33  4

I. B TŘÍDA – skupina A

Jičín B – St. Paka 0:2 (0:2)
Branky: Berger, Pavlíček.

Odložené zápasy: Kopidlno – Žacléř, Mostek – B. Třemešná, J. Lázně – Miletín, Rudník – Nové Město n. Met., Hostinné – Sobotka, Libáň –  Ml. Buky (vše se nehrálo kvůli nezpůsobilému terénu).

Tabulka

1. St. Paka           12 8 1 3 25:18 25
2. Kopidlno           11 7 1 3 30:12 22
3. Hostinné           11 5 4 2 24:31 19
4. B.Třemešná      11 5 3 3 23:15 18
5. N. Město           11 5 2 4 28:13 17
6. Jičín B               12 5 2 5 24:16 17
7. Miletín                11 4 4 3 21:15 16
8. Sobotka            11 5 1 5 15:25 16
9. Libáň                 11 4 2 5 25:25 14
10. Žacléř              11 3 2 6 23:23 11
11. Mostek            11 3 2 6 18:28 11
12. Ml. Buky          11 3 2 6 14:25 11
13. Rudník            11 3 2 6 19:31 11
14. J. Lázně           11 3 2 6 14:26 11

I. B TŘÍDA – skupina B

Doudleby – Třebeš 1:6 (1:3)
Branky: Kráčmer – Krykorka 2, Štajer, Sochor, Munzar, Mizerík.

Malšovice – Police B 2:1 (1:0)
Branky: Bartoš 2 – Hauk z pen.

Provodov – Opočno 3:1 (1:0)
Branky: Blažej 2, Macek  – Jelen.

Odložené zápasy: Deštné v O. h. – Černíkovice, Loko Hradec – Častolovice, Předměřice – Č. Meziříčí, Dobruška B – Borohrádek (vše se nehrálo kvůli nezpůsobilému terénu).

Tabulka

1. Třebeš              12 8 2 2 41:14 26
2. Deštné              11 7 3 1 29:14 24
3. Malšovice          12 6 2 4 23:21 20
4. Častolovice       11 5 4 2 28:16 19
5. Černíkovice       11 6 1 4 30:27 19
6. Provodov         12 6 0 6 27:25 18
7. Doudleby n. O. 12 5 1 6 23:25 16
8. Police n. M. B    12 5 1 6 25:29 16
9. Předměřice       11 5 1 5 21:28 16
10. Č. Meziříčí        11 3 4 4 12:15 13
11. Opočno          12 4 1 7 25:34 13
12. Loko HK          11 3 3 5 12:19 12
13. Borohrádek     11 3 1 7 18:33 10
14. Dobruška B     11 2 0 9 17:31  6