Kostelec n. O. – Roudnice 4:1

Fakta – branky: 21. a 85. Neppl, 45. Řehák, 81. Švandrlík – 51. Koblížek. Rozhodčí: Otava. ŽK: 4:6. ČK: 0:1 (45. Mikan). Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Sestava Kostelce n. O.: Šebesta – Kozel, Řehák, Klapal, L. Šrámek – J. Šrámek (71. Mitana), Tichý, Mašek, Švandrlík (81. Kvasnička) – Karnas, Neppl (85. Málek).
Ernest Seifert, trenér FC Kostelec nad Orlicí: „V tomto kole jsme na domácím hřišti odehráli fyzicky i psychicky náročný zápas proti silnému a houževnatému soupeři. Naši hráči podali jeden ze svých nejlepších výkonů, dařila se i kombinační hra. Škoda, že jsme vedení ještě dříve nezvýšili proměněním dvou brankových příležitostí z prvního poločasu. V druhém poločase jsme měli malý herní výpadek a přišlo zdramatizování zápasu rychlým soupeřovým gólem i přes fakt, že hrál v deseti. Potom jsme soupeře již k ničemu nepustili. S výsledkem jsme spokojeni, i když nás trochu mrzí Mitanovo břevno a tyč v závěru utkání. Rád bych pochválil autora dvou našich gólů Neppla a soupeřova hráče Hůlku. Děkuji všem hráčům za zodpovědný přístup k utkání.“

Přepychy – Chlumec 1:0

Fakta – branka: 37. Vl. Jelen. Rozhodčí: Kalaš. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Sestava Přepych:
Krunčík – Vl. Jelen, Kollár, Žid, Čtvrtečka – Boukal (89. Štěpánek), Reichl, Rejzek, M. Sedlák (60. L. Sedlák) – Kárník, Prát (69. Kovaříček).
Miroslav Pavel, asistent trenéra SK Přepychy: „Měli jsme nůž na krku, po třech remízách jsme konečně potřebovali naplno bodovat. Od začátku utkání jsme měli mírnou převahu, ale s minimem šancí. V 37. minutě se po rohovém kopu prosadil hlavou Vladimír Jelen a šli jsme do vedení 1:0. Po třech samostatných nájezdech jsme mohli vedení zvýšit, ale Reichl, Kárník ani Prát se gólově neprosadili. Ve druhém poločase jsme se již tradičně třásli o výledek. Hosté si v závěru vypracovali gólovku, ale podržel nás gólman Krunčík. Jsme rádi za tři vybojované body. Doufám, že se hráči po prvním vítězství dají po psychické stránce dohromady a v příštích zápasech budou podávat lepší výkony.“

Černilov – Doudleby 3:1

Fakta – branky: Kaplan 2, Placák – Sršeň. Rozhodčí: Vaníček. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 3:1.

Sestava Doudleb n. O.:
Hudousek – Raich (72. Chára), Mazura, Bulovcjak (55. Kudláček) – Hojný (80. Lyer), Souček, Říčař, Kopsa (37. Langr) – Scholze, Sršeň, Bolehovský.
Stanislav Procházka, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Prohráli jsme naprosto zaslouženě, přestože jsme dokázali vstřelit první gól. Soupeř však během deseti minut po našich hrubých chybách zápas otočil třemi brankami a potom bez problémů kontroloval vývoj utkání. Hráli jsme v nejsilnější sestavě, ale výkon tomu vůbec neodpovídal. Z průběhu utkání jsem zklamaný.“

Hořice – Ohnišov 2:1

Fakta – branky: 55. a 86. Nálevka – 90. Dobýval. Rozhodčí: Krucký. Poločas: 0:0.

Sestava Ohnišova:
Ryšavý – Hronovský, Rydlo, Fetter, Králíček (46. Korec, 65. Krpata) – Kratěna, Macháček (58. Brzek), David, Fiedler – Dobýval, Eimer (83. Hofman).
Jiří Klemenc, trenér TJ Start ZD Ohnišov: „Pro nás to byl nešťastný zápas. Po opatrném začátku jsme získali převahu a David hlavou trefil tyčku domácí branky. Bohužel, z ojedinělého protiútoku po chybě Hronovského soupeř v 55. minutě otevřel skóre 1:0. Po zbytek utkání jsme se snažili vyrovnat. Ovládli jsme hru a nastřelili tyč a břevno. V závěru jsme hráli vabank a domácí po útoku do naší otevřené obrany zvýšili na 2:0. V poslední minutě Dobýval zkorigoval na konečných 2:1. Přes porážku jsem s herním projevem a přístupem hráčů spokojen. Ztráta bodů však mrzí.“
Další výsledky – 4. kolo: Jaroměř – Č. Kostelec 1:2, Vrchlabí – Třebechovice 3:1, Kunčice – Předměřice 3:2.