Kostelec – Vrchlabí 3:0
Po vyrovnaném úvodu začali mít od 20. min. navrch domácí a dostávali se do šancí. Do vedení je po samostatném průniku do velkého vápna poslal Karnas. Z dalších příležitostí přinesla změnu skóre až ta ze 42. min., kdy se k odraženému míči po standardní situaci dostal Bolehovský a pravačkou trefil horní růžek – 2:0.
Ve druhé půli zvolil Kostelec hru na jistotu a Vrchlabí nic vážnějšího nedovolil. Závěrečná čtvrthodina se hrála opět zcela v režii domácích. V několika šancích se ocitl Karnas, ale proměnil až příležitost v poslední minutě, kdy obešel i brankáře – 3:0.
Stanislav Procházka, trenér FK Kostelec n. O.: „Chtěl bych pochválit celý kolektiv za zodpovědný výkon a za splnění taktických pokynů.“
Branky: 20. a 90. Karnas, 42. Bolehovský. FC Kostelec nad Orlicí: Matoušek – Mitana, Hodač, Řehák, Bolehovský (80. Kvasnička) – Bulavcsjak (65. Chaloupka), Klapal (46. Žežule), Šrámek, Mlynář – Pinkas, Karnas.
Roudnice – Dobruška 0:2
První poločas byl spíše bojem uprostřed hřiště bez větších šancí. Domácí se prosazovali zásluhou jednoduché kombinace, ale před brankou hrozili pouze ze standardních situací. Dobruška měla do přestávky jedinou šanci, ale Hašek hlavou po trestném kopu Mikušíka minul branku.
Ve druhé půli domácí tvořili hru a hosté spoléhali na brejkové situace. Po úniku Haška a přihrávce před branku se z premiérové trefy v dobrušském dresu radovala posila z FC Hradec Králové Jakub Mikušík. Gólové pojistky hosté dosáhli v závěrečné desetiminutovce. Zrzavý vysunul Dostála, který se individuálně prosadil.
Milan Mikušík, trenér TJ Dobruška: “Na podzim jsme Roudnici porazili lehce 5:1. Naše sestava však v zimě kvůli zraněním a odchodům doznala řady změn. Domácí zahráli po taktické velmi dobře, přesto jsme utkání venku zvládli na jedničku.“
Branky: 65. Mikušík, 82. Dostál. TJ Dobruška: Šrámek – Horák – O. Slánský (75. Zrzavý), T. Zilvar, Jarkovský – Dostál, J. Effneberk, Mikušík, A. Zilvar – Hašek (88. V. Malý), L. Danč (80. Pavel Čiháček).
1. Kunčice 11 2 2 36:12 35
2. Libčany 10 3 2 34:18 33
3. N.Bydžov B 10 0 5 43:18 30
4. Chlumec 9 2 4 29:19 29
5. Dobruška 8 3 4 31:19 27
6. Roudnice 8 2 5 29:19 26
7. Vrchlabí 8 0 7 27:24 24
8. L. Bělohrad 7 1 7 28:31 22