I. A TŘÍDA

Dobruška – Přepychy 1:0 (1:0). Branka: Mikušík z pen.
Kunčice – Černilov 3:1 (0:0). Branky: Doležal 2, Laštovička – Petr Benák ml.
Chlumec n. C. – Úpice 2:0 (1:0). Branky: D. Jelínek, Beneš.
Ohnišov – Police n. M. 3:0 (2:0). Branky: Macháček 2, David.
Nový Hradec – Třebechovice 5:1 (3:0). Branky: Neppl 2, Šmíd, Přiklopil, Olšák – R. Kyral.
Vysoká n. L. – Kostelec n. O. 2:1 (0:1). Branky: Jelínek, vlastní – Umlauf z pen.
Vrchlabí –  Roudnice 5:0 (3:0). Branky: Šlechta 2, Kraus, Votoček, Jakoubek.

Tabulka

1. Kunčice                6 5 0 1   11:6    15
2. Vrchlabí                6 4 1 1   13:5    13
3. Chlumec n. C.      6 4 1 1   14:9    13
4. Vysoká n. L.         6 4 0 2   11:7    12
5. Nový HK              6 3 1 2   12:9    10
6. Černilov               6 3 1 2    9:8    10
7. Dobruška             6 3 1 2    6:5     10
8. Ohnišov               6 3 0 3   11:7    9
9. Úpice                   6 2 2 2    9:8    8
10. Třebechovice     6 2 0 4  6:14     6
11. Přepychy           6 1 2 3    9:9   5
12. Kostelec n. O.     6 1 1 4  9:12     4
13. Roudnice           6 1 1 4   6:14    4
14. Police n. M.        6 0 1 5    3:16    1

I. B TŘÍDA – skupina A

Mostek – Žacléř 2:1 (0:1). Branky: D. Duchek 2 – Ondráško.
Nové Město nad Metují – Mladé  Buky 0:1 (0:0). Branka: R. Toth.
Miletín – Stará Paka 0:1 (0:1). Branka: Krejčí. 
Bílá Třemešná – Sobotka 1:2 (0:1). Branky: Jos. Kubelka –  Kubišta, Rulc.
Janské Lázně –  Hostinné 1:2 (0:0). Branky: Z. Prokop – Nosek, L. Kracík z pen.
Rudník – Jičín B 1:1 (1:0). Branky: Hylmar –  Hladík.
Kopidlno –  Libáň 2:0 (2:0). Branky: Odvárko, J. Dřímal.

Tabulka

1. Stará Paka         6 6 0 0   12:4  18
2. Kopidlno            6 4 1 1   14:7  13
3. Libáň                 6 3 1 2 14:11    10
4. Mladé Buky        6 3 1 2   11:8  10
5. Hostinné            6 2 4 0 12:10   10
6. Miletín                6 2 2 2   11:8   8
7. Bílá Třemešná     6 2 1 3 13:10    7
8. Jičín B                6 2 1 3    8:9   7
9. Sobotka            5 2 1 2   8:11    7
10. Nové Město     5 2 0 3    12:7   6
11. Mostek             6 2 0 4  8:18    6
12. Janské Lázně    6 1 2 3  7:11    5
13. Rudník             6 1 2 3  7:17    5
14. Žacléř               6 0 2 4  8:14    2

I. B TŘÍDA – skupina B

Častolovice – Č. Meziříčí 1:1 (1:0). Branky: Sehnal – Baše.
Deštné – Malšovice 4:5 (2:2). Branky: Kaplan 2 (obě z pen.), Kánský, Umlauf – Tobiášek 2, Bartoš 2, Lemon.
Loko HK – Doudleby 2:0 (0:0). Branky: Tichý, Ziegler.
Dobruška B – Opočno 2:4 (1:1). Branky: M. Eimann, Michl – O. Polák 2, L. Jelen, Pfeifer.
Černíkovice – Třebeš 1:6 (1:2). Branky: Vik – Sochor, Zbořil, Majer, Heglas, Farkaš, Mizerík.
Borohrádek – Police B 2:0 (1:0). Branky: P. Matějus, T. Sazima.
Provodov – Předměřice 3:1 (0:0). Branky:  Blažej 2, Müller – Vyleťal.

Tabulka

1. Třebeš             6 5 1 0  22:7   16
2. Častolovice      6 4 1 1  18:6   13
3. Deštné            6 4 1 1 17:10   13
4. Loko HK          6 3 1 2 11:10   10
5. Provodov        6 3 0 3 16:11    9
6. Doudleby n. O.6 3 0 3 12:10    9
7. Police n. M. B   6 3 0 3 11:15    9
8. České Meziříčí   6 2 2 2    8:7   8
9. Malšovice         6 2 1 3 12:13     7
10. Černíkovice    6 2 0 4 15:20     6
11. Borohrádek    6 2 0 4  9:15    6
12. Předměřice    6 2 0 4   9:18    6
13. Dobruška B    6 2 0 4  8:17    6
14. Opočno          6 1 1 4 10:19   4