Dařilo se i nováčkovi z Kostelce nad Orlicí, který přivezl tři body za výhru 3:1 z Nového Města nad Metují. Rychnovští se v duelu s Chlumcem ujali vedení, ale další šance, na rozdíl od soupeře, neproměnili a stále čekají na zisk prvních bodů. V závěru utkání v Olšině se štěstí přiklonilo k domácím, kteří v poslední minutě vyrovnali a uspěli i v penaltovém rozstřelu.

Týniště – Slavia Hradec 1:1
P. K. 4:3
Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Byl to těžký zápas s kvalitním soupeřem. Pečlivě jsme se připravovali hlavně na jeho rychlé protiútoky a právě z jednoho takového jsme inkasovali branku. Poté však už mužstvo vzadu pracovalo zodpovědně. V závěru jsme šťastně, ale přesto zaslouženě vyrovnali. Z naší strany to byl dobrý výkon a remíza odpovídá obrazu hry. Při penaltách se štěstí přiklonilo k nám. Za dva body jsme rádi, tým by to mělo povzbudit, že hrát se dá s každým."

Rychnov – Chlumec 2:4
Miroslav Semerád, asistent trenéra FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Do čtyřicáté minuty jsme měli více ze hry, dokázali jsme využít první šanci, ovšem další dvě tutovky jsme nedali a soupeř pět minut před koncem poločasu vyrovnal. Druhý poločas patřil hostům, kteří nám dali lekci z produktivity, proměnili své příležitosti a měli hru pod kontrolou. Gratuluji Chlumci k vítězství. Výborný výkon podala trojice rozhodčích."
Jičín – Dobruška 0:1
Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Chválíme celý tým za velké nasazení, odpovědný a obětavý výkon. Díky tomu jsme na hřišti favorita získali tři cenné body."

Nové Město – Kostelec 1:3
Milan Bořek, vedoucí mužstva FK Kostelec nad Orlicí: „Na tvrdém terénu se nehrál fotbal valné úrovně. V první půli jsme měli míč častěji na kopačkách, ale do vedení šli domácí. Naštěstí jsme před poločasem vyrovnali. Ve druhém poločase jsme z rohu šli do vedení a hráli klidněji. Domácí ve snaze vyrovnat nechávali otevřená vrátka a my měli prostor ne brejky. Patnáct min před koncem nám jeden vyšel. Děkuji hráčům za bojovnost a vůli, kterou otočili už druhé utkání venku za nepříznivého stavu. Absolutorium zaslouží rozhodčí v čele s Petrem Průchou." ⋌(dr, hl)