V duelu celků ze suterénu tabulky padlo devět gólů. Předposlední Olešnice vyhrála nad poslední Čermnou 7:2. Střelecky se dařilo Luboši Navrátilovi, který zaznamenal hattrick. Podobně si vedl Matěj Hoffinger z Křovic, jenž třemi góly rozhodl o výhře svého týmu nad Domašínem.

Olešnice - Čermná 7:2

Fakta – branky: 6. Martínek David, 42. a 63. Novotný Jaromír, 44. (pen.), 48. a 70. Navrátil Luboš, 76. Tamáš Emil – 21. Nyč Jaroslav, 47. Absolon Jakub. Rozhodčí: Reichl Petr. ŽK: 1?2. Diváci: 33. Poločas: 3:1.

Křovice - Domašín 3:0

Fakta – branky: 26., 66. a 86. Hoffinger Matěj. Rozhodčí: Hloušek Jakub. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Lípa B - K. Lhota B 1:1, pen. 4:3

Fakta – branky: 2. Mondík David – 37. Bříza Milan. Rozhodčí: Jedlinský Jakub – Jedlinský Luboš, Machačová Tereza. ŽK: 3:3. Diváci: 68. Poločas: 1:1.