Nejvyšší krajská fotbalová soutěž měla na programu předposlední kolo.

Kostelečtí se rozloučili se svými fanoušky čtyřgólovou výhrou nad Jičínem, když jediným střelcem vítězného týmu byl Aleš Hašek. Fotbalisté Rychnova měli zápas v Jaroměři dobře rozehraný, po půlhodině hry vedli 3:1, ale domácím se podařilo skóre otočit.

V závěrečném kole Rychnov jede do Vysoké nad Labem a Kostelec do Hořic.

Kostelec n. O. - Jičín 4:0

V prvním poločase se diváci ve Zdelově gólu nedočkali, i když dobře hrající hosté několikrát zahrozili. Na své si však fanoušci přišli po změně stran, kdy přišel uragán v podobě tří gólů kanonýra Aleše Haška, který během deseti minut (46. – 56. min.) zaznamenal hattrick a své galapředstavení završil čtvrtým gólem v 89. minutě.

Miroslav Umlauf, člen výboru FK Kostelec nad Orlicí: „Z obou stran parádní zápas a to i proto, že se hosté nebáli hrát a jejich projev byl opravdu sympatický. Prvních pětadvacet minut byl Jičín lepší a je nutno uznat, že jsme měli opravdu štěstí. Poté jsme ale přebrali taktovku hry a do poločasu několikrát zahrozili. Tři rychlé Hašanovy góly po přestávce zápas rozhodly. Pochvalu zaslouží celý tým, stejně tak Zdelováci, jejichž přístup byl po celé jaro nadstandardní a i jejich práce stojí za tím, že nám poslední domácí zápasy takto vyšly.“

Jaroměř - Rychnov n. K. 6:3

Hosté od 4. minuty prohrávali po brance Častvaje, na konci první dvacetiminutovky však už Rychnovští vedli. V 15. minutě srovnával Nosek a o tři minuty později otáčel na 1:2 Mňuk. Ten navíc za dalších deset minut krásným gólem zajistil hostům dvoubrankový náskok. Rychnov však do přestávky své vedení neudržel. Nejprve snižoval ve 36. minutě Jirásek a na poločasových 3:3 vyrovnával těsně před přestávkou Škoda. Po změně stran se trefovali už jen domácí fotbalisté – v 51. minutě Bano, v 70. min. Kilevník a v 87. min. Škoda.

Jan Čermák, trenér FK Rychnov nad Kněžnou: „Gratuluji domácím k výhře. Za stavu 1:3 bylo vše v růžových barvách. Následovala ofenzivní smršť domácích a naše chyby jí daly vyniknout. Náš třetí gól byl ovšem výstavní.“