Kostelec – Chlumec 2:1
Fakta – branky: 45. Klapal, 51. Švandrlík – 81. Pilař z pen. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 5:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Kostelec n. O.: Lohniský – Klapal – L. Šrámek, Kozel, Mlynář (90. Rek) – Plocek, Řehák, Cvejn, J. Šrámek (77. Málek) – Tichý, Švandrlík.

Stanislav Mára, trenér FC Kostelec nad Orlicí: „Poslední utkání sezony  skončilo možná překvapivou, ale naprosto zaslouženou výhrou Kostelce. Sebevědomí hosté, po většinu utkání „tahali za kratší konec provazu" a porážka o jednu branku je pro ně milosrdná, protože dalších pět „tutovek" jsme nevyužili. První branka padla po přesně rozehraném trestném kopu na Klapala, který hlavou vymetl šibenici branky Kukala. Po přestávce jsme již ze zmíněných šancí využili jen jedinou zásluhou Švandrlíka. V závěru hosté korigovali z pokutového kopu. Na hostech bylo vidět, že si do Kostelce přijeli pro body, ale naše výborná hra ve všech řadách jim to neumožnila."

Úpice – Dobruška 2:2
Fakta – branky: 36. Kulhánek z pen., 73. Mach – 86. a 89. Hašek. Rozhodčí: Čejchan. Hráno bez karet. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Dobruška: M. Malý – J. Effenberk – Trubač (78. Zounar), Petr, Šotola – Junek, D. Eimann, L. Danč, Kováč – Dostál, Hašek.

Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Přesto, že oba týmy měly již zajištěný postup, bylo vidět, že v prestižním utkání chtějí zvítězit a ne dohrát zápas pouze z povinnosti. Domácí byli skvěle dirigování zkušeným Kobosem a Havlíčkem. Po většinu utkání měli převahu v držení míče a dokázali i využít častým přenášením hry velkého hřiště. To nám činilo problémy hlavně v prvním poločase a stálo nás to dost sil. Mrzí nás, že jsme oba  góly inkasovali po hrubých individuálních chybách . Přesto, že šance měla obě mužstva, myslím si, že vyloženější jsme měli my. Trestný kop Haška Kobos skvěle vyrazil a následnou dorážku jsme nedokázali proměnit, obrovská šance Dostála a hlavička J. Effenberka po rohu byly z kategorie ,,tutovek". Nutno přiznat , že i domácí měli šance, proto je dělba bodů zasloužená. Hrál se korektní fotbal ve slušném prostředí k čemuž přispěli diváci a všichni tři rozhodčí. Dohrávali jsme s osmi hráči v poli, když se v 75. minutě zranil J. Effenberk a za dalších pět minut odstoupil pro zranění L. Danč. Naše zraněními a dovolenými zdecimovaná sestava, kdy nám chybělo již sedm hráčů základu a musel nastoupit i vedoucí mužstva Zdeněk Zounar, podala velmi dobrý výkon a za předvedenou hru se určitě stydět nemusíme. Hráči utkání poctivě odpracovali a získaného bodu, který nás posadil na první místo tabulky si nesmírně vážíme."

Vysoká – Ohnišov 0:1
Fakta – branka: Dobýval. Ohnišov: Ryšavý – Hronovský, Trojna, Králíček, Kratěna – Fiedler, Macháček, Bálek, Mityska – Dobýval, Nožka (90. Martínek).

Jiří Klemenc, trenér TJ Start ZD Ohnišov: „Ve velkém vedru předvedli naši hráči heroický výkon, chválím je a smekám před nimi klobouk. Obětavou a taktickou hrou jsme získali tři body. Jsem rád, že loučení v posledním utkání na trenérském postu Ohnišova bylo vítězné."