FOTBAL: Hašek hattrickem zavelel k vítězství

Rychnovsko – Okresní fotbalový přebor II. třídy měl na programu zápasy 20. kola.

9.5.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Dobruška B – Solnice 6:0
Fakta – branky: Hašek Aleš 3, Jirásek Milan, Tojnar Tomáš, vlastní. Rozhodčí: Mucha, Záliš. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 4:0.

1. FC Rokytnice – Žďár 1:0
Fakta – branka: Kánský Petr. Rozhodčí: Jedlinský, Moravec. ŽK: 2:2. ČK: 0:2 (Nedomanský Petr, Škoda Petr). Diváci: 120. Poločas. 1:0.

Rychnov B – Petrovice 2:1
Fakta – branky: Jelen Jaroslav, Mondík Radek – Šípek Jiří z penalty. Rozhodčí: Leimer. ŽK: 2:1. Diváci: 55. Poločas: 0:0.

Častolovice – K. Lhota 3:0
Fakta – branky: Mráz Pavel, Slanina Radim, Kalousek Miroslav. Rozhodčí: Nedvídek. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Utkání Doudleby B – Zdelov, Dobré – Lípa a Černíkovice B – Vamberk B skončila po uzávěrce vydání.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Evropské centrum na testování leteckých motorů má pravděpodobně na hradeckém letišti vzniknout na sklonku letošního roku. Přestože se jedná o unikátní projekt mimo jiné pod patronátem ČVUT,  u zástupců místních samospráv jeho vybudování vyvolává otazníky,

Centru vývoje a testování leteckých motorů už nestojí nic v cestě

Nepoctiví stánkaři jsou i podél cyklostezek

Hradec Králové - Nepoctiví obchodníci číhají i na cyklisty na cyklostezkách, zjistila v létě Česká obchodní inspekce. Při 18 kontrolách stánkařů podél nejoblíbenějších tras, zjistila, že polovina z nich porušila předpisy, tedy že zákazníky šidila.

Nová lanovka v Černém Dole už má sedačky, vyhlíží zimní sezonu

Královéhradecko, Černý Důl - Na sjezdovce v Černém Dole se rozjela nová čtyřsedačková lanovka. Je největší letošní investicí SkiResortu Černá hora - Pec, do něhož areál patří. Zatím jen ve zkušebním provozu, bez cestujících.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.

Šachisté vstoupili do nové sezony

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala Krajská soutěž – skupina východ šachových družstev.