Jak jste se na duel s bývalými spoluhráči těšil? Proběhly nějaké sázky?
Jen něco malého (smích). Trochu jsme se špičkovali s Martinem Škodou. On tvrdil, že mně dá hattrick a skončím s fotbalem. Já mu odpověděl,  že bude mít problém dát aspoň jeden gól. Kdybych  od něj dostal tři góly, tak spálím rukavice a vyhodím kopačky.

Pojďme k průběhu utkání. První poločas branky nepřinesl, i když hosté měli více ze hry.
Byli jsme na zápas dobře připravení. Věděli jsme, že Jaroměř je hrozně silná na míči, hraje technický přízemní fotbal.  Zaměřili jsme se na pozornou obranu a snažili se o brejky. Byli jsme rádi, že jsme poločas přežili s čistým kontem.

Po přestávce jste favorita dokonale zaskočili třemi góly.
Po prvním gólu jsme se uklidnili, snažili jsme se náskok bránit. Byli jsme však hodně zatažení kolem vápna, míče jsme jen odkopávali. Naštěstí jsme přidali další dva góly. V závěru však přišel totální zvrat, krach naší hry. Nejprve přišla Holubova krásná standardka. Druhý gól byl úplně zbytečný, protože jsme si nepohlídali Kořínka.

Holub zahrával trestný kop z poměrně velké dálky a míč zapadl do šibenice…
To je pravda. Myslel jsem si, že střela jde nad břevno. Míč ve vzduchu plaval, když jsem dopadl, tak jsem ho viděl v brance. Kluci pak říkali, že vítr ho vzal dolů. I to se občas stane.

Jinak jste moc práce neměl, že?
To je pravda. Naštěstí pro nás jejich akce končily, hlavně v prvním poločase, před naší šestnáctkou.

V příštím kole zajíždíte do Kratonoh. Co od utkání očekáváte?
Bude to asi ještě těžší zápas než s Jaroměří. Musíme dobře bránit a hrát na brejky. Doufejme, že se hráčský kádr dá zdravotně do pořádku a lavička se zkvalitní. Potřebovali bychom, aby byl k dispozici Marcel Hájek, který by vytvořil s Alešem Haškem nebezpečnou útočnou dvojici.