Vítězem Poháru Okresního fotbalového svazu se stal B-tým FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, který zdolal na penalty Lukavici. Hrdinou rozstřelu byl gólman David Holoubek.

Rychnov n. K. B - Lukavice 1:1, pen. 8:7

Skóre finálového zápasu otevřel v 15. minutě Zdeněk Kába z Lukavice. Rychnovští se snažili o vyrovnání, ale přes řadu příležitostí se dočkali až v samotném závěru, kdy se trefil Jakub Jedlinský. V penaltovém maratonu přišlo rozhodnutí až v jedenácté sérii. Rychnovský brankář David Holoubek nejprve zneškodnil pokus lukavického gólmana Václava Vaněčka a pak svou trefou potvrdil pohárový triumf.

Fakta – branky: 90. Jedlinský Jakub – 15. Kába Zdeněk. Rozhodčí: Jedlinský Luboš, Špaček Ladislav, Jindáček Milan. ŽK: 3:3. Diváci: 250. Poločas: 0:1. Rychnov n. K. B: D. Holoubek – Hanyk, J. Holoubek, Kubec, Homola (56. Müller) – Sarwa (76. Bittner), P. Ullrich (82. Jan Jedlinský), Hillebrand, Švarc (56. Bastos Oliveira Flavio Daniel) – Reichl, Jakub Jedlinský. Lukavice: Vaněček – Stříteský, Janoušek, Kába (82. Pilný), Cvejn (60. Šeda) – Běla (85. Halíř), Trejtnar (28. Rypal), Zimmer, Nosek – Voltr, Boško (77. Bartoš).