Hosté dohrávali posledních deset minut bez vyloučeného Jiřího Chválka, který obdržel za faul druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy.

Souboj tradičních rivalů začal oboustranně útočně. Domácí mohli jít do vedení ve 3. minutě, kdy L. Danč vysunul do uličky M. Dostála, ale jeho střelu gólman Krunčík reflexivně nohou vyrazil. Dobrušští si vytvořili územní převahu, ale střely Krahulce a Mikušíka mezi tyče nemířily.

Po půlhodině hry po brejku M. Dostál přeloboval jak Krunčíka, tak branku. Zlomový okamžik utkání přinesla 32. minuta. Mikušík odhlavičkoval odražený míč do běhu L. Dančovi, jehož průnik do šestnáctky zastavil faulem J. Chválek. Rozhodčí Martin Dujsík udělil hostujícímu hráči žlutou kartu a nařídil pokutový kop, který Mikušík proměnil prudkou střelou k levé tyči.

Hosté hrozili hlavně ze standardních situací, kdy míče směřovaly na vysoké stopery Žida a Kubce. Blízko vyrovnání byl v 38. minutě kapitán Kárník, jehož střelu z přímého kopu vytáhl ze šibenice gólman M. Malý.

V závěru první části mohli Dobrušští definitivně zlomit odpor soupeře a navýšit skóre. D. Eimann ve 43. minutě netrefil z několika metrů odkrytou část branky a ve 45. minutě M. Dostál obešel brankáře Krunčíka, ale prováhal správný okamžik ke střelbě a o míč ho obrali obránci.

Po změně stran se hrálo převážně ve středu hřiště, hra byla oboustranně neurovnaná. Hosté vytvořili po standardních situacích několik závarů před dobrušskou brankou, ale mezi tyče vystřelil až v 77. minutě Hašek. V 80. minutě zastavil J. Chválek rychlý protiútok domácích jen za cenu faulu a po druhé žluté kartě předčasně odkráčel do sprch.

Vyrovnání na kopačce měl v 86. minutě Hašek, ocitl se sám před brankářem, ale jeho střela postrádala razanci i přesnost. Utkání, které zejména v prvním poločase mělo výbornou kvalitu, tak skončilo vítězstvím Dobrušky, která tak přerušila sérii proher s Přepychami.

Dobruška – Přepychy 1:0

Fakta – branka: 33. Mikušík z penalty. Rozhodčí: Dujsík – Bačo, Horský. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (80. J. Chválek). Diváci: 250. Poločas: 1:0.
Dobruška: M. Malý – P. Effenberk, Doubek, J. Effenberk, Šotola – M. Dostál (90. O. Slánský), Mikušík, P. Krahulec, D. Eimann (55. Kováč, 80. V. Malý) – Jirásek, L. Danč.
Přepychy: Krunčík – Vl. Jelen, Kubec, Žid, J. Chválek – Prát (75. Gois), R. Chválek, J. Jelen (73. Kollár), Kárník – Hašek, Z. Schod.