Šlágr kola v Kostelecké Lhotě rozhodla penalta. Křivice ztratily vyhraný zápas.

III. TŘÍDA

12. kolo

Bez bodu zůstaly i druhé Křivice, které vedly o přestávce nad béčkem Častolovic 2:0, ale druhý poločas patřil hostům, kteří třemi góly zápas dokonale otočili.

Kostel. Lhota - 1. FC Rokytnice 1:0
Branky: Faltys Daniel z penalty. Rozhodčí: Triandafilu, Kerhat, David. ŽK 5:3.Diváků 90. Poločas: 0:0.

Doudleby B - Slatina 1:1
Branky: Hofmann Miroslav - Uher Lukáš. Rozhodčí: David. ŽK 1:3.Diváků 50. Poločas: 1:1.

Javornice - Deštné C 4:1
Branky: Filip Libor, Rajz Matúš, Tobiška Josef, Daníček Josef – Prouza Petr. Rozhodčí: Dostálek, Kerhat, Kohoutek. ŽK 1:0. Diváků 50. Poločas: 1:1.

Roveň - Labuť Rychnov 0:2
Branky: Lochman Pavel, vlastní. Rozhodčí: H.K., H.K., H.K. ŽK 1:3. Diváků 150. Výborný výkon rozhodčích z Hradce Králové. Poločas: 0:1.

Čermná - Dobruška B 0:1
Branky: Hubáček Jaroslav. Rozhodčí: Malý, Feichtinger. ŽK 0:1.Diváků 30. Poločas: 0:1.
Třetí Dobruška zvítězila v čermné gólem Jaroslava Hubáčka ze třiceti metrů.

Křivice - Častolovice B 2:3
Branky: Říha Petr 2, Hovorka Jiří, Horyna Libor, Kalousek Miroslav. Rozhodčí: Mucha. Diváků 100. Poločas: 2:0. Hostům se po změně stran povedl dokonalý zvrat v utkání. Po gólech Hovorky, Horyny a Kalouska si odvezli všechny body. Křivice doma prohrály vůbec poprvé.

1. FC Rokytnice 12 8 1 3 24:8 25
2. Křivice 12 7 3 2 25:13 24
3. Dobruška B 12 7 2 3 37:17 23
4. Kostel. Lhota 12 7 2 3 26:19 23
5. Javornice 12 7 1 4 38:27 22
6. Labuť Rychnov 12 6 3 3 26:23 21
7. Deštné C 12 5 2 5 27:17 17
8. Častolovice B 12 5 2 5 21:27 17