Velké Poříčí – Opočno 3:5

Branky: 7. a 72. Závada (druhá z pen.), 29. Krombholz – 1. a 56. J. Musil, 52. a 88. P. Lukeš, 36. Fryml z pen. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 3:1. Diváků: 80. Poločas: 2:2. Sestava Spartaku Opočno: Krulich – Jelen, Tláskal, Polák, Petr – Bielik, Černík, Krištof, J. Musil – Fryml (88. Zácný), P. Lukeš.

Opočno už šestkrát za sebou neprohrálo. Ve Velkém Poříčí mělo doslova raketový start. Hned v úvodní minutě Černík vysunul J. Musila a ten před překvapeným brankářem Wihazem, který si sotva oblékl rukavice, nezaváhal – 0:1. V 6. min. Černík rozehrál trestný kop na Bielika a jeho střelu brankář chytil na dvakrát. V 7. min. Korec poslal míč na křídlo Závadovi, ten se zbavil obránce Opočna, a propálil Krulicha – 1:1. Ve 14. min. mohl Závada zajistit domácím vedení, když běžel sám na Krulicha. Jenže strážce opočenské svatyně ze svého arzenálu vytáhl skvělý zákrok. Ve 21. min. domácí Krombholz se ocitl ve vyložené šanci, ale Krulich včas vyběhl. Po půlhodině hry se domácí přece jen ujali vedení, Krombholz propálil Krulicha z 25 metrů – 2:1. Radost domácích fanoušků však trvala pouze sedm minut. Pak Fryml obešel tři poříčské hráče a před brankou ho poslal na zem Jílek. Nařízenou penaltu sám Fryml proměnil – 2:2. Dvě minuty po přestávce Korec uvolnil Závadu, ale ten zaváhal. V 52. min. Černík našel z rohu neobsazeného P. Lukeše a vrátil Opočnu vedení – 2:3. O čtyři minuty později Fryml uviděl volného J. Musila, jehož umístěná střela změnila skóre na 2:4. Hrálo se hodinu, když se parádním obranným zákrokempřed Závadou blýskl Jelen. V 72. min. opočenský Polák zastavil v šestnáctce nedovoleně Korece a penalta proměněná Závadou znamenala snížení – 3:4. Domácí usilovali o vyrovnání, do útoku je hnal především kapitán Šnajdr. V 87. min. jeho trestný kop opočenský gólman chytil, a tak výhru hostů zpečetil dvě minuty před koncem „blafák“ P. Lukeše po dlouhém pasu Krištofa – 3:5.

1. Jaroměř 15 3 5 68:40⋌48
2. OHNIŠOV 14 3 6 45:34⋌45
3. Kratonohy 12 6 5 51:30⋌42
4. ČASTOLOVICE 10 6 7 49:39⋌36
5. Dohalice 11 3 9 50:43⋌36
6. Babí 11 2 10 44:44⋌35
7. Nové Město 9  7 7 46:38⋌34
8. ČERNÍKOVICE 9  6 8 34:34⋌33