OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

14. kolo

Čermná – Javornice 3:0
Branky: Andrlík Jan z penalty, Chalupník Lukáš, Sitka Ondřej. Rozhodčí: Slezák V. ŽK 1:1, ČK 0:1 (Ešpandr M.). Diváků 30. Poločas: 2:0.

Černíkovice – Borohrádek 0:5

Branky: Trojan Tomáš 2, Maják Dušan 2, Rinaldi Petr. Rozhodčí: Jedlinský. ŽK 2:2. Diváků 20. Poločas: 0:3.

Ohnišov – Častolovice 2:1

Branky: Hellinger Jan, Kárník Josef - Kalousek Miroslav. Rozhodčí: Dostálek. ŽK 1:0. Diváků 20. Poločas: 1:0. Domácí hráli celý zápas pouze o deseti hráčích.

FC Rokytnice – Albrechtice 1:6
Branky: Havlíček Filip - Pinkas Radim 3, Cabalka Tomáš 2, Hutla Jiří. Rozhodčí: Kout. ŽK 1:2. Diváků 20. Poločas: 1:4.

Doudleby B – Albrechtice 3:1

Branky: Lysa Daniel, Roleček Jan, Šimon Adam - Moravec Rudolf. Rozhodčí: Jedlinský. ŽK 1:1. Diváků 30. Poločas: 2:0.

FC Rokytnice – Borohrádek 3:0

Branky: Halbrštát , Mihálík Dušan, Votroubek Emil. Rozhodčí: Morong. Diváků 10. Poločas: 1:0.

Voděrady – Javornice 0:1
Branky: Kovaříček Josef. Rozhodčí: Eimann. Diváků 20. Poločas: 0:1.

Letohrad B - Union Rokytnice 14:0

Branky: Spohner Daniel 4, Krejčí Miloslav 3, Kalousek Lukáš 2, Linhart Milan 2, Kotýza Václav, Ordoš Lukáš, Veselý Michal. Rozhodčí: Špaček. Diváků 40. Poločas: 9:0.

Rychnov C - FC Rokytnice 2:4

Branky: Kočnar Aleš 2 - Mihalík Dušan 2, Felcman Michal , Kotera Petr. Rozhodčí: Morong. Diváků 20. Poločas: 0:2.

Dobruška B – Voděrady 5:3
Branky: Oubrecht Václav 3, Pfeifer Daniel 2 - Michl Lukáš, Müller Vojtěch, Řehák Lukáš. Rozhodčí: Ježek. ŽK 1:0. Diváků 20. Poločas: 2:2.

Solnice B – Javornice 4:0
Branky: Vaněk Michal 2, Fenyk Dušan, Trnka Petr. Rozhodčí: Procházka. Diváků 30. Poločas: 3:0.

1. Letohrad B 11 1 1 97:5 34
2. Solnice B 11 1 1 58:12 34
3. Dobruška B 10 0 3 65:16 30
4. Union Rokytnice5 1 7 29:37 16
5. FC Rokytnice 5 0 8 33:61 15
6. Voděrady 4 1 8 23:45 13
7. Rychnov C 3 2 8 26:47 11
8. Javornice 0 0 13 3:111 0