Sedmigólové dostihy pro domácí celek Javornice

RYCHNOVSKO - Pouze vedoucí žáci Albrechtic ve 13. kole přesvědčivě zvítězili na půdě posledního týmu tabulky z Borohrádku. Zbývající dva duely byly velmi vyrovnané. Druhá Rokytnice udržela druhou příčku zásluhou jediné branky zápasu, která padla ve druhé půli.

1.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Ježdík

Mládežnický fotbal v okrese

DOROST

13. kolo

Albrechtice – Čermná 3:1
Branky: Cabalka Tomáš, Lodr Jan, Velíšek Ondřej - Kuchař Jakub. Rozhodčí: Nosek. Diváků 50. Poločas: 1:1.

Častolovice - FC Rokytnice 3:2
Branky: Kalousek Miroslav 2, Flégl Lukáš – Bárnet Jiří, Bellan Roman. Rozhodčí: Eimann. Diváků 20. Poločas: 1:2.

Borohrádek – Ohnišov 4:0
Branky: Přibyl Michal 2, Čermák Antonín, Javůrek Tomáš. Rozhodčí: Kout. ŽK 0:1. Diváků 30. Poločas: 2:0.

Javornice – Černíkovice 4:3
Branky: Štěpánek Michal 2, Ešpandr Marek, Plesl Luboš - Kalous Tomáš, Majtán Stanislav, Podstávek Dominik. Rozhodčí: Charvát. ŽK 1:1. Diváků 20. Poločas: 2:1.

Voděrady - Doudleby B 1:2
Branky: nehlášeno. Rozhodčí: Kout. Poločas: 1:2. Domácí oddíl výsledek nenahlásil.

Javornice - 1. FC Rokytnice 0:1
Branky: Stoklasa Tomáš. Rozhodčí: Malý. Diváků 30. Poločas: 0:0.

Borohrádek – Albrechtice 0:5

Branky: Moravec Rudolf 2, Králík Michal, Rochl Matěj, Hrabák Miloň. Rozhodčí: Veselík. ŽK 0:1.Diváků 35. Poločas: 0:0.

1.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Nejčastějšími oběťmi tzv. předváděcích akcí se stali senioři - ilustrační snímek

Předváděcích akcí ubylo. Šmejdi zřejmě volí jiné způsoby

Adam Vlkanova.

Vlkanova zahnal obavy a válí

Musheři brázdí Krkonoše

Královéhradecko, Krkonoše /FOTO, VIDEO/ - Padesátikilometrovou noční etapou od sjezdovky Javor v Peci pod Sněžkou odstartoval v sobotu nejstarší závod musherů v republice, 26. ročník Ledové jízdy.

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?

Bronz! Erbanová uspěla ve sprintu

Východní Čechy /SHRNUTÍ, KOMENTÁŘ/ - Česká výprava slaví na zimní olympiádě v Jižní Koreji šestou medaili. Tu získala Karolína Erbanová, rodačka z Vrchlabí.

Šťastná Erbanová. Trénovala i na obecním úřadě

Královéhradecko, Strážné /ROZHOVOR/ - Měla hrát hokej za pražskou Slavii, ale soustředění s Martinou Sáblíkovou v Harrachově rozhodlo o tom, že se Karolína Erbanová začala věnovat ve čtrnácti letech rychlobruslení. „Je totální blázen,“ říkali si tehdy o trenérovi Novákovi. Tvrdil, že ji dostane na olympiádu. Teď slaví medaili.