VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Rozlosování fotbalového podzimu: okresní přebor

RYCHNOVSKO - Kompletní rozlosování fotbalových utkání podzimní sezony okresního přeboru.

30.7.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

Okresní přebor II. třídy

 

1. kolo – 11. a 12. srpna – 17.00
Albrechtice Petrovice NE
Zdelov Přepychy B NE
Borohrádek Solnice NE
Černíkovice B Žďár NE
Lípa A Kostelecká Lhota A SO
Dobré A Rychnov B NE
1.FC Rokytnice Voděrady A SO


2. kolo – 18. a 19. srpna – 17.00
Voděrady A Albrechtice SO
Dobré A 1.FC Rokytnice NE
Kostelecká Lhota A Rychnov B NE
Žďár Lípa A SO
Solnice Černíkovice B SO
Přepychy B Borohrádek SO
Petrovice Zdelov NE


3. kolo – 25. a 26. srpna – 17.00
Albrechtice Zdelov NE
Borohrádek Petrovice NE
Černíkovice B Přepychy B NE
Lípa A Solnice SO
Rychnov B Žďár SO
1.FC Rokytnice Kostelecká Lhota A SO
Voděrady A Dobré A SO


4. kolo – 1. a 2. září – 17.00
Dobré A Albrechtice NE
Kostelecká Lhota A Voděrady A NE
Žďár 1.FC Rokytnice SO
Solnice Rychnov B SO
Přepychy B Lípa A SO
Petrovice Černíkovice B NE
Zdelov Borohrádek SO


5. kolo
– 8. a 9. září – 17.00
Albrechtice Borohrádek NE
Černíkovice B Zdelov NE
Lípa A Petrovice SO
Rychnov B Přepychy B SO
1.FC Rokytnice Solnice SO
Voděrady A Žďár SO
Dobré A Kostelecká Lhota A NE


6. kolo – 15. a 16. září – 16.30
Kostelecká Lhota A Albrechtice NE
Žďár Dobré A SO
Solnice Voděrady A SO
Přepychy B 1.FC Rokytnice SO
Petrovice Rychnov B NE
Zdelov Lípa A SO
Borohrádek Černíkovice B NE


7. kolo – 22. a 23. září – 16.30
Albrechtice Černíkovice B NE
Lípa A Borohrádek SO
Rychnov B Zdelov SO
1.FC Rokytnice Petrovice SO
Voděrady A Přepychy B SO
Dobré A Solnice NE
Kostelecká Lhota A Žďár NE


8. kolo – 29. a 30. září – 16.00
Žďár Albrechtice SO
Solnice Kostelecká Lhota A SO
Přepychy B Dobré A SO
Petrovice Voděrady A NE
Zdelov FC Rokytnice SO
Borohrádek Rychnov B NE
Černíkovice B Lípa A NE


9. kolo – 6. a 7. října – 16.00
Albrechtice Lípa A NE
Rychnov B Černíkovice B SO
1.FC Rokytnice Borohrádek SO
Voděrady A Zdelov SO
Dobré A Petrovice NE
Kostelecká Lhota A Přepychy B NE
Žďár Solnice SO


10. kolo – 13. a 14. října – 16.00
Solnice Albrechtice SO
Přepychy B Žďár SO
Petrovice Kostelecká Lhota A NE
Zdelov Dobré A SO
Borohrádek Voděrady A NE
Černíkovice B 1.FC Rokytnice NE
Lípa A Rychnov B SO


11. kolo – 20. a 21. října – 15.30
Albrechtice Rychnov B NE
1.FC Rokytnice Lípa A SO
Voděrady A Černíkovice B SO
Dobré A Borohrádek NE
Kostelecká Lhota A Zdelov NE
Žďár Petrovice SO
Solnice Přepychy B SO


12. kolo – 27. a 28. října – 14.30
Přepychy B Albrechtice SO
Petrovice Solnice NE

Zdelov Žďár SO
Borohrádek Kostelecká Lhota A NE
Černíkovice B Dobré A NE
Lípa A Voděrady A SO
Rychnov B 1.FC Rokytnice SO


13. kolo – 3. a 4. listopadu – 14.00
1.FC Rokytnice Albrechtice SO
Voděrady A Rychnov B SO
Dobré A Lípa A NE
Kostelecká Lhota A Černíkovice B NE
Žďár Borohrádek SO
Solnice Zdelov SO
Přepychy B Petrovice SO

 

 

Okresní přebor III. třídy

 

1. kolo – 11. a 12. srpna – 17.00
Doudleby B Domašín NE
Opočno B Slatina SO
Častolovice B Lukavice NE
Dobruška B Roveň NE 14.00
Labuť RK Křivice SO
Deštné C Javornice A SO


2. kolo – 18. a 19. srpna – 17.00
Javornice A Doudleby B NE 10.00
Křivice Deštné C SO
Roveň Labuť RK SO
Lukavice Dobruška B SO
Slatina Častolovice B SO
Domašín Opočno B SO


3. kolo – 25. a 26. srpna – 17.00
Doudleby B Opočno B SO
Častolovice B Domašín NE
Dobruška B Slatina SO
Labuť RK Lukavice NE
Deštné C Roveň NE
Javornice A Křivice NE 10.00


4. kolo – 1. a 2. září – 17.00
Křivice Doudleby B SO
Roveň Javornice A SO
Lukavice Deštné C SO
Slatina Labuť RK SO
Domašín Dobruška B SO
Opočno B Častolovice B NE 14.30


5. kolo – 8. a 9. září – 17.00
Doudleby B Častolovice B NE
Dobruška B Opočno B SO
Labuť RK Domašín NE
Deštné C Slatina SO
Javornice A Lukavice NE 10.00
Křivice Roveň SO


6. kolo – 15. a 16. září – 16.30
Roveň Doudleby B SO
Lukavice Křivice SO
Slatina Javornice A SO
Domašín Deštné C SO
Opočno B Labuť RK NE 14.30
Častolovice B Dobruška B NE


7. kolo
– 22. a 23. září – 16.30
Doudleby B Dobruška B SO
Labuť RK Častolovice B NE
Deštné C Opočno B SO
Javornice A Domašín NE 10.00
Křivice Slatina SO
Roveň Lukavice SO


8. kolo – 29. a 30. září – 16.00
Lukavice Doudleby B SO
Slatina Roveň SO
Domašín Křivice SO
Opočno B Javornice A NE 14.30
Častolovice B Deštné C NE
Dobruška B Labuť RK NE 14.00


9. kolo – 6. a 7. října – 16.00
Doudleby B Labuť RK SO
Deštné C Dobruška B SO
Javornice A Častolovice B NE 10.00
Křivice Opočno B SO
Roveň Domašín SO
Lukavice Slatina SO


10. kolo – 13. a 14. října – 16.00
Slatina Doudleby B SO
Domašín Lukavice SO
Opočno B Roveň NE 14.30
Častolovice B Křivice NE
Dobruška B Javornice A NE 14.00
Labuť RK Deštné C NE


11. kolo – 20. a 21. října – 15.30
Deštné C Doudleby B SO
Javornice A Labuť RK NE 10.00
Křivice Dobruška B SO
Roveň Častolovice B SO
Lukavice Opočno B SO
Slatina Domašín SO

 

 

Okresní přebor IV. třídy

 

1. kolo – 11. a 12. srpna – 17.00
Čermná Kostelec B NE
Volno Javornice B NE
Vamberk B Lípa B NE
Dobruška C Kostelecká Lhota B NE 10.00
Černíkovice C Dobré B SO
Olešnice Křovice NE


2. kolo – 18. a 19. srpna – 17.00
Křovice Čermná NE
Dobré B Olešnice SO
Kostelecká Lhota B Černíkovice C SO
Lípa B Dobruška C NE
Javornice B Vamberk B SO
Kostelec B Volno NE


3. kolo – 25. a 26. srpna – 17.00
Čermná Volno SO
Vamberk B Kostelec B NE
Dobruška C Javornice B NE 10.00
Černíkovice C Lípa B NE 13.00
Olešnice Kostelecká Lhota B NE
Křovice Dobré B NE


4. kolo – 1. a 2. září – 17.00
Dobré B Čermná SO
Kostelecká Lhota B Křovice SO
Lípa B Olešnice NE 10.00
Javornice B Černíkovice C SO
Kostelec B Dobruška C NE
Volno Vamberk B NE


5. kolo – 8. a 9. září – 17.00
Čermná Vamberk B SO
Dobruška C Volno NE 10.00
Černíkovice C Kostelec B NE 13.00
Olešnice Javornice B SO
Křovice Lípa B SO
Dobré B Kostelecká Lhota B SO


6. kolo – 15. a 16. září – 16.30
Kostelecká Lhota B Čermná SO
Lípa B Dobré B NE 10.00
Javornice B Křovice SO
Kostelec B Olešnice NE
Volno Černíkovice C NE
Vamberk B Dobruška C NE


7. kolo – 22. září – 16.30
Čermná Dobruška C SO
Černíkovice C Vamberk B SO
Olešnice Volno SO
Křovice Kostelec B SO 15.30
Dobré B Javornice B SO
Kostelecká Lhota B Lípa B SO


8. kolo – 29. a 30. září – 16.00
Lípa B Čermná NE 10.00
Javornice B Kostelecká Lhota B SO
Kostelec B Dobré B NE
Volno Křovice NE
Vamberk B Olešnice NE
Dobruška C Černíkovice C NE 10.00


9. kolo 6. října – 16.00
Čermná Černíkovice C SO
Olešnice Dobruška C SO
Křovice Vamberk B SO
Dobré B Volno SO
Kostelecká Lhota B Kostelec B SO
Lípa B Javornice B SO


10. kolo – 13. a 14. října – 16.00
Javornice B Čermná SO
Kostelec B Lípa B NE
Volno Kostelecká Lhota B NE
Vamberk B Dobré B NE
Dobruška C Křovice NE 10.00
Černíkovice C Olešnice SO


11. kolo – 20. října – 15.30
Olešnice Čermná SO 14.00
Křovice Černíkovice C SO
Dobré B Dobruška C SO
Kostelecká Lhota B Vamberk B SO
Lípa B Volno SO
Javornice B Kostelec B SO

30.7.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 20 000 Kč Ostatní technici elektronici Servisní technik - elektro. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e-mailem janesova@bazenservis.cz., - minimálně SŠ, nejlépe technického směru , - vyhláška č. 50/78 Sb. výhodou , - komunikativní znalost AJ výhodou, - ŘP sk. "B", - znalost práce na PC (MS Word, Excel), - vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, - vhodné i pro absolventy.. Pracoviště: Bazenservis, s.r.o., Čapkova, č.p. 538, 517 21 Týniště nad Orlicí. Informace: Adéla Jánešová, +420 494 372 010. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 24 000 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Masér/-ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz., Informace o hotelu na http://www.hotelstudanka.cz/., Požadavky:, - masérský kurz + speciální masérské kurzy výhodou , Nabízíme:, - příjemné pracovní prostředí luxusního hotelu, - zázemí stabilní společnosti, - možnost profesního a osobního rozvoje, - perspektivu a personální jistotu, - nástup možný ihned, pracovní doba dle domluvy.. Pracoviště: Matrix hotels s.r.o. - letovisko studánka, Letovisko-Studánka, č.p. 468, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Martin Čermák, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 25 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/ice - manipulant/ka s VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera.lipovka@preymesser.cz nebo telefonicky. , Požadujeme:, - znalost obsluhy VZV, retraku, zakladače - výhodou, - možnost zajištění vyškolení na VZV , - zodpovědnost, spolehlivost, Náplň práce:, - zaskladňování a vyskladňování regálů, - vykládka a nakládka kamionů, - vychystávání materiálu , Nabízíme:, - perspektivní a stabilní zaměstnání, - perspektivu profesního a kariérového růstu, - stravenky, jednorázové prémie, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, - nástup možný ihned, Více informací na : https//kariera.preymesser.cz. Pracoviště: M.preymesser logistika, spol. s r.o. - závod lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Magdaléna Vidová, +420 494 539 602. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Provozní pracovník/ice - úklid. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky po - pá od 10:00 do 18:00 hod. nebo e-mailem dsa@ldz.cz., - úklid pokojů, chodeb a toalet, - ranní směna od 7:00 -15:30 hod./odpolední směna od 10:30 - 19:00 hod., 1-2x měsíčně směna o víkendu.. Pracoviště: Ldz, s.r.o., Na Kameni, č.p. 116, 517 54 Vamberk. Informace: Anna Klug, +420 774 453 350.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie.

Nejúspěšnější sportovec Rychnovska roku 2018

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: FC Hradec Králové - FK Pardubice.
25

Komentář Jiřího Fejgla: Pardubické „derbytrauma“

Dobruška vyhrála extraligu crossgolfu v kategorii týmů

Dobruška - Na Rakovnicku ve velmi členitém terénu crossgolfisté zakončili celou sezonu Turnajem mistrů.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT