IV. TŘÍDA

19. kolo

Voděrady B – Lukavice 2:5
Branky: Hanuš Jiří 2 – Baudyš Milan 2, Pross Roman 2, Homola Lubomír. Rozhodčí: Hencl, Průša, Knapek. ŽK 2:1. Diváků 60. Poločas: 2:3. Po vyrovnaném prvním poločase skórovali po přestávce už pouze hostující hráči.

Křovice - Dobré B 3:0
Branky: Šanovec Jaroslav 2, Rada Josef. Rozhodčí: Unger. Diváků 50. Poločas: 1:0.

Lípa B – Olešnice 5:1
Branky: Martínek Petr 2, Doležal Luděk 2, Vlček Jiří – Krivčík Jiří. Rozhodčí: David, Fišer, Feichtinger. ŽK 2:1. Diváků 35. Poločas: 2:1. Druhá půle patřila jednoznačeně domácím fotbalistům.

Dobruška C - Union Rokytnice 5:1

Branky: Pavel Houser 3, Čejpa, Moravec. Rozhodčí: Kohoutek, Slezák V., Slezák T. Diváků 50. Poločas: 3:1. Hosté přijeli pouze v deseti. Přesto dokázali vedoucí celek zaskočit vyrovnáním na 1:1. Závěr zápasu se už hrál v režii favorita.

Javornice B – Skuhrov 3:1

Branky: Flégl Zdeněk 2, Krunčík Jaroslav - Možnar Luboš. Rozhodčí: Charvát. ŽK 1:3. Diváků 80. Poločas: 1:1.

Vamberk B - Kostel. Lhota B 3:2
Branky: domácí střelci nehlášeni – Jireš Petr, Bečvář Marek. Rozhodčí: Nosek, Feichtinger, Moravec. Poločas: 0:2. Vamberský oddíl výsledek včerejšího mistrovského utkání nenahlásil.

Příští kolo:
Sobota 6. května: Olešnice – Opočno B 10.00, Skuhrov – Dobruška C 14.00 (hřiště Černíkovice), Union Rokytnice – Lípa n. O. B (hřiště Slatina) 14.15, Lukavice – Javornice B, Kostelecká Lhota B – Křovice, Dobré B – Voděrady B vše 17.00.