OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDA

24. kolo

Lukavice – Lípa n. O. B 12:1

Branky: Kovařík Pavel 3, Palaščák Jiří 3, Pross Roman 3, Homola Lubomír 2, Hájek Richard - Martínek Petr. Rozhodčí: Kohoutek. Diváků 50. Poločas: 6:0. Lukavičtí fotbalisté si s chutí zastříleli proti soupeři, který přijel pouze v deseti. Hráno bez karet.

Dobruška C – Opočno B 1:2

Branky: Houser Pavel – Serbousek Jaroslav, Serbousek Václav. Rozhodčí: Dostálek, Kerhat, Mucha. ŽK 1:2, ČK 0:1 (Nepokoj Aleš). Diváků 50. Poločas: 0:1. Sousedské derby velmi dobré úrovně. Vyloučení po dvou žlutých kartách.

Javornice – Vamberk B 4:0

Branky: Bárta David, Flégl Zdeněk, Krunčík Jaroslav, Motl Jaroslav Rozhodčí: Kerhat. ŽK 0:1.Diváků 80. Poločas: 2:0.

Skuhrov – Křovice 2:0

Branky: Vacek Michal, Jakubec Lukáš. Rozhodčí: Provazník, Fišer. ŽK 3:2. Diváků 30. Poločas: 2:0.

Union Rokytnice – Voděrady B 2:4

Branky: Holenda Vratislav, Stoklas Jakub - Krčmarik Zdeněk 3, Felzman Václav. Rozhodčí: Knapek, Rada. ŽK 1:2. Diváků 40. Poločas: 0:4.

Olešnice – Dobré B 1:3

Branky: Novotný Jaromír z penalty - Jarkovský Miroslav, Kletečka Václav, Odl Martin. Rozhodčí: Průša. ŽK 4:3, ČK 1:1 (Roller Luboš). Diváků 40. Poločas: 1:3.

Příští kolo:
Sobota 2. června: Olešnice – Dobré B 14.00, Union Rokytnice – Voděrady B (hřiště Slatina) 14.15, Lukavice – Lípa nad Orlicí B, Javornice B – Vamberk B obojí 17.00.
Neděle 3. června: Dobruška C – Opočno B 10.00, Skuhrov nad Bělou – Křovice (hřiště Černíkovice) 14.00

1. Lukavice 16 1 6 69:32 49
2. Dobruška C 14 4 4 76:29 46
3. Opočno B 13 3 6 49:25 42
4. Vamberk B 12 3 7 59:42 39
5. Javornice B 12 3 7 47:33 39
6. Křovice 9 6 7 48:37 33