V souboji dvou nejvýše postavených mužstev lídr tabulky z Dobrušky dohrával v deseti a prohrál.

OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDA

22. kolo

Lukavice – Dobruška C 3:1

Branky: Baudyš Milan, Homola Lubomír, Korman Michal z penalty - Houser Pavel. Rozhodčí: Kerhat, Praus, Moravec. ŽK 1:3. Diváků 80. Poločas: 1:0. Vedoucí mužstvo tabulky mělo v Lukavici pouze jednoho hráče na střídání a dohrávalo v deseti. Početní převahu domácí využili ke vstřelení dvou branek.

Javornice B – Lípa n. O. B 5:2

Branky: Krunčík Jaroslav 2, Chláchula Pavel, Pavel Lukáš, Severýn Pavel - Doležal Luděk 2 (jedna z penalty). Rozhodčí: Mucha. ŽK 0:5. Diváků 50. Poločas: 2:2.

Skuhrov – Opočno B 1:2

Branky: Hanuš Jan z penalty – Serbousek Václav z penalty, Krivčík Robert. Rozhodčí: Unger. ŽK 1:2. Diváků 30. Poločas: 0:0. Po bezbrankové půli se na obou stranách zahrávaly pokutové kopy.

Union Rokytnice – Vamberk B 2:5

Branky: Hamerský David 3, Hamerský Aleš, Flekr Jakub - Kudra Pavel, Stoklas Jakub. Rozhodčí: Kohoutek. Hráno bez karet. Diváků 20. Poločas: 0:3. Zápas byl rozhodnutý do poločasu. Hattrickem se blýskl vamberský kanonýr David Hamerský.

Olešnice – Křovice 1:4

Branky: Krivčík Jiří - Práza Divid 2, Bartoš Petr, Franc Lukáš. Rozhodčí: Charvát. ŽK 3:2. Diváků 50. Poločas: 1:2.

Kostelecká Lhota B – Dobré B 2:3

Branky: Faltys Daniel 2 (obě z penalty) – Krob Petr 2, Smutný Petr. Rozhodčí: Knapek. ŽK 2:3. Diváků 50. Poločas: 1:2.

Příští kolo:
Sobota 26. května: Kostelecká Lhota B – Lukavice, Křovice – Union Rokytnice, Vamberk B – Skuhrov, Lípa n. O. B – Dobruška C vše 17.00.
Neděle 26. května: Voděrady B – Olešnice 10.00, Opočno B – Javornice B 14.30.

1. Dobruška C 14 3 3 73:25 45
2. Lukavice 14 1 6 54:29 43
3. Opočno B 12 3 5 47:23 39
4. Vamberk B 11 3 6 56:37 36
5. Javornice B 10 3 7 42:33 33
6. Křovice 9 5 6 47:34 32