Senzace na úkor Rokytnice, prohrála s Rovní ze suterénu

RYCHNOVSKO - Kompletní výsledkový servis sehraných utkání Okresního přeboru III. třídy o víkendu 2. - 3. června 2007.

4.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Koza

Kostelecká Lhota je opět ve hře o okresní přebor. Vstřelila půltucet.

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDA

20. kolo

Kost. Lhota – Dobruška B 6:3

Branky: Jakubec Petr ml. 2, Hodač Jindřich 2, Kijonka Martin, Andrýs Miloš – Jirásek Milan 2, Lemfeld Martin. Rozhodčí: Hruška, Křinka, Zavázal. ŽK 2:2. Diváků 70. Poločas: 3:1. Málo vídaná přestřelka, v níž tahali za kratší konec hosté z Dobrušky. Tři hráči Kostelecké Lhoty vstřelili po dvou gólech.

Labuť Rychnov – Častolovice B 2:1

Branky: Brož Josef, Matuška David – Lorenc Stanislav. Rozhodčí: Mucha, Kohoutek, Hencl. ŽK 3:0. Diváků 80. Poločas: 1:0.

Deštné C – Křivice 1:1

Branky: Prouza Jan - Říha Petr. Rozhodčí: Malý, Hencl. ŽK 2:2. Diváků 60. Poločas: 1:1. Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remizou.

Slatina – Čermná 1:1

Branky: Havlíček Petr - Tupec Roman. Rozhodčí: Rada, Knapek, Hlušička. ŽK 1:3.Diváků 50. Poločas: 0:0.

FC Rokytnice – Roveň 0:1

Branky: Luňáček Jaroslav. Rozhodčí: Průša, Martínek, Leimer. ŽK 4:4, ČK 0:1 (Jedlinský Tomáš). Diváků 110. Poločas: 0:1. Nervózní utkání bylo orámováno špatným výkonem domácích i nevhodným chováním hostujících příznivců. Domácí přes několik vyložených šancí branku nevstřelili.

Doudleby B – Javornice 2:0

Branky: Seibert Martin 2. Rozhodčí: David, Jindáček, Kos. ŽK 1:2. Diváků 80. Poločas: 0:0.

Příští kolo:
Sobota 2. června: Deštné C – Křivice, Slatina – Čermná, 1. FC Rotytnice – Roveň vše 17.00.
Neděle 3. června: Kostelecká Lhota – Dobruška B, Labuť rychnov – Častolovice B, Doudleby B – Javornice vše 17.00.

Zemřel Wabi Daněk. Osada vycházejícího slunce drží smutek

Nejmladší účastník turnaje Václav Kroulík z Opočna a Jan Horák, vítěz turnaje Swieto Niepodlegosci.

Žáci Pandy kralovali v Polsku

Lyžařská sezona začala v pátek na Černé hoře

Královéhradecko, Janské Lázně /FOTO/ - Tři sta metrů dlouhý úsek sjezdovky Anděl ve SkiResortu Černá hora-Pec se stal prvním místem, kam mohli v letošní sezoně vyrazit lyžaři. První nadšenci se tam sešli v pátek ráno. Na Černé hoře je možné lyžovat také o víkendu od 8.30 do 16 hodin a poté znovu od středy 22. listopadu.

Opraveno. Náchodem už se zase jezdí v obou směrech

Královéhradecko, Náchod - Dobrá zpráva. Cesta přes Náchod je už zase průjezdná v obou směrech. Skončily objížďky a omezení. Silniční provoz by měl být bezpečnější a více než třicet tisíc aut, které denně projedou městem, čeká komfortní jízda po nově opravené silnici. Ta za šest let postupně spolkla téměř tři sta milionů korun ze státního rozpočtu.

Pětisetové bitvy ve Vamberku

Vamberk - Krajský přebor I. třídy žen ve volejbalu měl na programu zápasy 7. a 8. kola. Hráčky TJ Baník Vamberk přivítaly Sokol Hradec a po dvou pětisetových bitvách získaly poloviční počet bodů a stále jim patří druhé místo v průběžné tabulce.