O vysoké vítězství lídra v Čermné se nejvíce zasloužil hattrickem Ďoubek.

OKRESNÍ PŘEBOR - III. TŘÍDA

19. kolo

Javornice – Kostelecká Lhota 4:2

Branky: Filip Miroslav 2, Filip Libor, Krunčík Jaroslav – Adrýs Miloš 2. Rozhodčí: David – Leimer, Provazník. ŽK: 3:4. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Domácí celek si dvougólový náskok v prestižním duelu vypracoval už do poločasu.

Roveň – Doudleby B 2:2

Branky: Šimerda Miroslav 2 (jedna z pen.) – Dvořák Petr z pen., Chlajn Lubomír z pen. Rozhodčí: Charvát – Martínek, Lavrenčíková. ŽK: 3:4. ČK: 2:1 (Bartoš Jiří, Čižinský Petr – Kudláček Milan). Diváků: 100. Poločas: 1:1.

Čermná – 1. FC Rokytnice 0:5

Branky: Ďoubek Michal 3, Hůlka Lukáš, Koukol Pavel. Rozhodčí: Kohoutek – Hencl. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Jednoznačná výhra se zrodila až po změně stran. Hattrickem se blýskl hostující útočník Michal Ďoubek.

Křivice – Slatina 2:0

Branky: Říha Petr, Vondráček Jan. Rozhodčí: Nosek – Průša. ŽK: 2:0. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Konečný výsledek určila už úvodní pětačtyřicetiminutovka.

Častolovice B – Deštné C 4:1

Branky: Huňara Miroslav, Kalousek Miroslav, Hovorka Jiří, Hašek Aleš – Pohl Josef. Rozhodčí: Mucha – Jedlinský, V. Slezák. ŽK: 0:3. Diváků: 60. Poločas: 3:0.

Dobruška B – Labuť Rychnov 3:1

Branky: Danč Lukáš 2, Čiháček Pavel – Lochman Pavel. Rozhodčí: Jedlinský. Diváků: 20. Poločas: 1:0.

Příští kolo:
Sobota 2. června: Deštné C – Křivice, Slatina – Čermná, 1. FC Rotytnice – Roveň vše 17.00.
Neděle 3. června: Kostelecká Lhota – Dobruška B, Labuť rychnov – Častolovice B, Doudleby B – Javornice vše 17.00.

1. FC Rokytnice 13 3 3 49:14 42
2. Kost. Lhota 12 3 4 49:28 39
3. Křivice 10 6 3 34:17 36
4. Javornice 11 2 6 54:38 35
5. Dobruška B 10 4 5 49:27 34
6. Častolovice B 9 3 7 36:42 30