Semifinálový duel v Rokytnici měl zcela jednoznačný průběh. Albrechtice proti Baníku dvakrát vstřelily kontaktní gól, ale penalty si vynutit nedokázaly.

1. FC Rokytnice - Dobruška 1:9 (1:5)

Branky: Friedrich Tomáš – Danč Lukáš 3, Hašek Aleš 3, Chválek Radim, Danč Radek, Dubský Pavel. Rozhodčí Fišer - Matuška, Kerhat. ŽK: 1:3. Diváků 30. Sestava vítězné Dobrušky: Veverka – Zounar – Slánský, Dubský, Jirásek – Chválek (46. Jarkovský), A. Zilvar, Čiháček – Hašek (60. L. Petr), L. Danč. Vedoucí celek krajské I. B třídy domácím fotbalistům na hřišti téměř nic nedovolil.

Albrechtice - Vamberk 2:3 (0:2)

Branky: Strnad Miloš z pen., Velíšek Ondřej – Potužník Pavel 2, Flekr Libor. Rozhodčí: Moravec – Feichtinger, Němeček. ŽK 2:1. Diváků 100. Sestava vítězného Vamberku: J. Flekr – Baculák, Přikryl, Mudruňka – Horák, Kotyza, L. Flekr, Souček (77. Vašků) – Šponar, Potužník, Páral (46. Pavelka). Hosty po deseti minutách poslal do vedení Potužník přesně provedeným trestným kopem. Dvojgólové poločasové vedení zajistil Baníku pohotový volej Flekra. Krátce po přestávce domácí snížili z penalty nařízené za ruku. Vítězný gól Vamberka vstřelil zkušený Potužník. Albrechtičtí pět minut před koncem snížili, ale vynutit si penaltový rozstřel už nestačili.

Finálový zápas Dobruška – Vamberk by se měl hrát ve čtvrtek 27. září v Dobrušce od 16.30 hodin.